ראשי » כמה עולה קורס QA

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ





  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  השאלה כמה עולה קורס QA עולה בפיהם של אנשים רבים המתכננים להיכנס לעולם ההייטק. התחומים החמים בהייטק הוא כבר חלק בלתי נפרד מהתרבות שלנו ואנשים בכל הגילאים מחפשים לעשות את דריסת רגלם הראשונה. מנערים ונערות המגלים עניין בשפות הקוד, דרך בני העשרים המסיימים את שירותם הצבאי ונמצאים לפני צומת הקריירה הראשונה בחייהם, ועד למבוגרים (בכל הגילאים) שמחליטים לשדרג את חייהם ולעשות הסבת מקצוע.מעטים המקצועות היום שמצליחים להתחרות עם רמות השכר והתנאים של משרות ההייטק.

  כמה עולה קורס QA
  מחיר קורס QA תלוי בעיקר באורך מסלול ההכשרה כפועל יואא של ידע ראשוני של המועמד, מכללת רילטיים מתאימה את מסלולי ההכשרה שלה לסטודנטים באופן כזה שניתן ללמוד מסלולים מקיפים להכשרה להייטק לחסרי ידע קודם לצד קורסים ממוקדים לבעלי ניסיון קודם על מנת לשדרג את רמת הידע והניסיון.
  מחיר קורס בדיקות תוכנה יקבע לאחר ראיון ראשוני ובחינת ידע במשרדי החברה על מנת להתאים את מסלול ההכשרה הטוב ביותר עבור במועמד.
  תחום בדיקות התוכנה תפס תאוצה בשנים האחרונות כשרבים הבינו שהם יכולים ליהנות מרמות שכבר גבוהות וממקצוע משמעותי גם בלי להקדיש ארבע, חמש או שש שנים בלימוד הנדסת תוכנה. לימודי QA נפתחים כל הזמן על ידי אוניברסיטאות ומוסדות לימוד פרונטליים ודיגיטליים כאחד. קורסי QA נעים בטווחי מחירים של אלפי ועד עשרות אלפי שקלים, וזאת משום שבמסגרת הכשרת בודקי תוכנה ישנם מסלולים המקנים רמת הכשרה בסיסית לתעסוקה, בעוד אחרים מאפשרים מסלולים מורחבים המאפשרים לבודקים לעשות הסבה לרמות תכנות גבוהות יותר בעתיד.

  מסלול QA אוטומציה

  מסלול בודק התוכנה של מכללת ריל טיים מורכב מקורס ה- QA הבסיסי ומקורס מומחי האוטומציה. על אף כי מחיריהם של קורסי QA נשמעים גבוהים, חשוב לזכור כי הם מהווים כרטיס כניסה מהיר יחסית לעולם ההייטק ולמשכורות גבוהות, ובסופו של דבר חוסכים שנים של הכשרות לא רלוונטיות.