מלאו פרטים לקבלת יעוץ

אנשי QA מבוקשים יותר ויותר בזכות התנופה העצומה של עולם ההייטק בשנים האחרונות

בעשור האחרון אנחנו עדים לשינויים תרבותיים מהותיים בסגנון החיים שלנו, תודות לפיתוחים הטכנולוגיים הכרוכים בסמארטפונים ובאינטרנט. על אף שמהפכת התוכנה התרחשה כבר לפני כמה עשורים, רק בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות כיצד חיינו עברו באמת למישורים הווירטואליים- החל ממערכות היחסים שלנו שמקבלות ביטוי ברשתות החברתיות, דרך שירותים כגון בנקים ותחבורה ציבורית, ועד לעולם הסחר שהפך לדיגיטלי. אנחנו צורכים ומבלים רוב הזמן באינטרנט דרך אפליקציות שונות, ובהתאם, המקצועות עוברים הסבה לעולמות התוכנה.

לימודי בודק תוכנה שכר

לימודי בודק תוכנה שכר

אנשי תוכנה מצליחים תוך זמן קצר יחסית להגיע למשכורות מרשימות ביותר, וזאת על אף שלעומת הכשרתם של מהנדסי תוכנה, הכשרתם היא רק מספר חודשים. משכורתם ההתחלתית של בודקי התוכנה עומדת על כחמישה עשר אלף שקלים, והיא מטפסת תוך שנתיים לשמונה עשר אלף שקלים ותוך חמש לעשרים ושניים אלף שקלים. לבודקי תוכנה ישנם גם מסלולי פיתוח רבים, ודרגי הניהול מטפסים למשכורות של עד שלושים אלף שקלים. קורס בודקי התוכנה משמש גם בעבור רבים מקצוע התחלתי ממנו מתפתחים לענפי הייטק שונים. לא מעט אנשי פיתוח התחילו את דרכם בבדיקות תוכנה, צברו ניסיון, השלימו פערים ועשו הסבה. כשמדובר בלימודי בודק תוכנה שכר הוא אלמנט משמעותי, משום שלהבדיל ממקצועות אחרים, הכשרתו קצרה ומשכורותיו גבוהות.

מקצוע משמעותי ותנאים מעולים

מלבד השכר המצוין, מדובר במקצוע מאתגר ומשמעותי שמפגיש את אנשיו עם סביבות עבודה מיוחדות של פיתוחים טכנולוגיים חדישים. התנאים של אנשי ההייטק הם התנאים הטובים ביותר בשוק העבודה, ומדובר בסביבות קולגיאליות נעימות של אנשים איכותיים. קורס בודק תוכנה QA של מכללת ריל טיים הוא מסלול שתוך חצי שנה מכשיר את אנשי התוכנה המקצועיים ביותר.