השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!
תוכן עניינים

יותר ויותר אנשים המתעניינים בעולם ההייטק והתוכנה שומעים את המושג "פול סטאק" ונדהמים לגלות את רמות השכר הקשורות למושג זה.

באופן חריג גם לעולם ההייטק, מפתחי פול סטאק מצליחים תוך זמן קצר יחסית להגיע לתפקידי מפתח בחברות סטארט אפ, ומוצאים את עצמם תוך מספר שנים מועט נהנים מרמות שכר של שלושים אלף שקלים ויותר.

בהתאם, ישנם לא מעט מוסדות המציעים לימודים כגון קורס פול סטאק online בפלטפורמות דיגיטליות שונות. אך לפני שניגשים לאפשרויות השונות באינטרנט המציעות הכשרה מהבית תוך מספר חודשים מועט, ראוי לזכור שמדובר באחד מן התפקידים החשובים בעולם הסטארט אפ והוא מחייב ידע, הכשרה וניסיון רב.

לימודי full stack developer במכללת RTG הם לימודים שמתבצעים במתכונת אינטנסיבית של חמישה מפגשים שבועיים מלאים, לאורך של כחמישה חודשים. במהלך מסלול הלמידה, הסטודנטים רוכשים את כלי המקצוע הרבים על פני 715 שעות אקדמיות שמתוכן 150 שעות הן שעות הכנת פרויקט בחטיבת הפיתוח של קבוצת RTG, או בחברות סטארט אפ איתן מקיימת הקבוצה שיתופי פעולה.

להבדיל ממוסדות רבים המציעים קורסי אונליין, מכללת RTG מאמינה בלימודים שמטרתם להכשיר אנשי מקצוע איכותיים ומגובשים דיים כדי להשתלב באופן מידי בשוק העבודה. במיוחד כאשר מדובר במקצוע הפול סטאק המצריך ידע נרחב במגוון עצום של תחומים וההתנסות המעשית אותה מלווים מרצים מומחים היא קריטית.

במסלול פיתוח Full stack במכללה למדים הסטודנטים כלים כגון שפות תכנות וסקריפט (javascript, פייתון ו- HTML 5), וכן שימוש בפריים-וורקס כגון אנגולר אותו פיתחה גוגל, וריאקט JS בפיתוחה של פייסבוק. מטרת הלימודים במכללה היא להכשיר את מפתחי הפול סטאק הרלוונטיים ביותר שיובילו את עולם הסטארט אפ והאפליקציות.

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

© כל הזכויות שמורות Real Time Group