לוגו אווירה

לימודי תכנות מחשבים ופיתוח קריירה בהייטק

ראשי » לימודי תכנות מחשבים

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  לימודי תכנות מחשבים מסקרנים אנשים רבים, אך מנגד, נשמעים רחוקים ושייכים לעולם של מומחי משוואות ובעלי תארים מתקדמים בלבד. בפועל, בשנים האחרונות חלה תמורה גדולה בעולם הסטארט אפ וההייטק, וניתן למצוא כמות עצומה של מתכנתים שהוכשרו בכוחות עצמם או במוסדות פרטיים, מבלי שהיו צריכים להשלים בגרויות, לעשות שלושה פסיכומטריים, שתי מכינות וארבע שנים אקדמאיות. תכנות, לעומת מקצועות רבים אחרים, הוא מקצוע שיותר מכל תלוי בנחישות של האדם, ואנשים רבים מצאו את עצמם מתכנתים במשרות מצוינות תוך מספר חודשים בלבד.

  מקצועות התכנות המגוונים

  לימודי תכנות מחשבים מתפרשים למגוון רחב של מקצועות, ועל כן, הם מתאימים לאנשים רבים מכפי שנדמה. במסגרת עולם התכנות אנחנו יכולים למצוא מפתחי תוכנה, מתכנתי FULL STACK, בודקי תוכנה, מומחי אוטומציה ועוד שלל רב של מקצועות. על אף שכל אחד מהמקצועות האלה נוגע לשפות תכנות, כל אחד מהם עושה בשפות התכנות שימוש אחר מצורות חשיבה אחרות. בעוד ישנם מתכנתים שרוב פועלם הוא חשיבה יצירתית רחבה, אחרים מסוגלים לרכז את המיקוד שלהם לאורך זמן עד איתורן של תקלות נסתרות.

  תמונת לימודים בקורסי הייטק

  מסלולי הכשרה ריל טיים

  חטיבת ההדרכה של ריל טיים מציעה מגוון מסלולי הכשרה למקצועות ההייטק. במהלך ההרשמה לקורסים, הסטודנטים עוברים ריאיון במהלכו הם מבינים את מאפייני המקצועות, מבטאים את רצונותיהם ואת תחומי העניין, ובונים יחד עם המכללה את המסלול המתאים בדיוק בשבילם.