מלאו פרטים לקבלת יעוץ

הקדמה

לאחר כשלושים או ארבעים שנים בהן שוק ההייטק מוביל בפסגת השאיפות הקרייריסטיות, אנשים רואים אותו כשוק הנשגב מיכולותיהם.

אנחנו מניחים כי מדובר בשוק רווי תחרות משום שהעולם כולו כבר עבר דרך הקירות הדיגיטליים אל מרחבים וירטואליים, והשורות צפופות. אך למען האמת, על אף המעבר המאסיבי של השנים האחרונות - בין אם מדובר במסחר אי-קומרס או ברשתות חברתיות, עדיין רובינו חיים במרחב הפיזי. עולם ההייטק רק הולך ומתפתח בקצב מסחרר, ישנם שירותים חדשים ופונקציות שונות, ועדיין, ייקחו עוד שנים רבות בהן השוק הדיגיטלי רק ילך ויגדל. להבדיל ממה שרבים חושבים, בדיקת תוכנה ותכנות הם אינם מקצועות של מצטיינים מתמטיים בלבד, וישנם עוד מקצועות רבים בעולם ההייטק שמתאימים לכולנו.

פייתון

לימוד פייתון לאיש הפשוט

שפת הפייתון נוצרה בתחילת שנות ה-90 והיום מהווה נתח משמעותי מהעולם הדיגיטלי הסובב אותנו, החל מן האפליקציות הפשוטות ביותר בהן אנחנו משתמשים מדי יום, ועד לפונקציות מורכבות בהן משתמשים בפיתוחים טכנולוגיים מתקדמים. בשלושים שנות קיומה פייתון השתכללה ונוספו לה אפשרויות חדשות, אך במקביל התפתחו מתודות נוחות ומצוינות שהופכות את לימוד השפה לפשוטה ביותר עבור כולנו. הקורסים במכללת ריל טיים יוצאים מתוך תפיסה ומטרה של קורס פייתון מקוון לאיש הפשוט ואליהם נרשמים אנשים בכל הגילאים, המגלים שניתן ללמוד שפות קוד ברמה גבוהה גם באמצע החיים.

מכללת ריל טיים

פייתון היא שפת קוד שמצריכה בסיס תיאורטי ותרגול מעשי רב, ועל כן, מתכנתים בתחילת דרכם צריכים ללמוד את השפה בדרכים הנגישות ביותר. המרצים של המכללה הם כמה מן המרצים הבכירים בארץ, אשר משמשים בעצמם כאנשי מפתח בחברות הייטק גדולות. מתוך ניסיון של שנים, ותוך עבודה משותפת עם הסטודנטים, הם בונים את יכולותיהם ומובילים אותם לרמות התכנות המקצועיות ביותר.