ראשי » לימוד javascript בעברית

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  ג'אווה סקריפט הינה שפת תכנות אשר משתמשים בה בבנייתם של מיליוני אתרים בכל רחבים העולם.

  למען האמת, רוב דפי האינטרנט אותם אנחנו מכירים מתוכנתים בג'אווה סקריפט. מדובר בשפה דינמית וקלה יחסית לתפעול, והיא מומלצת מאד בעבור אנשים שעושים את צעדיהם הראשונים בעולם התוכנה. קל ללמוד אותה, ודרכה להכיר שפות קוד נוספות כגון HTML, C ועוד. javascript (JS) פותחה בשנת 1995 ומאז ועד היום היא הולכת ומשתדרגת בגרסאות חדשות כל הזמן. מי שחפץ למצוא מקום בו יוכל לעשות לימוד javascript למתחילים באינטרנט יגלה שמכללת ריל טיים מציעה את אחד מן הקורסים האיכותיים והפופולריים היום.

  לימוד javascript בעברית

  מכללת ריל טיים הוקמה בשנת 2007 עם הקמתה של הקבוצה הטכנולוגית ריל טיים, ומהווה בעצם רק ענף אחד מתוך עיסוקיה השונים של הקבוצה. מלבדה, מתפקדות גם חטיבות ההשמה וחטיבת הפיתוח שמטרתן הוא מיקור חוץ לעובדי הייטק, ושיתופי פעולה טכנולוגיים עם יזמויות חדשות. חטיבת הפיתוח מספקת שירותי ייעוץ רבים לסטארט אפים וכן לחברות הייטק גדולות. המכללה ממוקמת בסניפיה הנמצאים בתל אביב ברחוב יגאל אלון, אשר בקרבת מגדלי עזריאלי, ובקמפוס צפון הממוקם ברחוב ההסתדרות בחיפה. במשך השנים הכשירה המכללה מתכנתים רבים, אנשי שיווק דיגיטלי, בודקי תוכנה ואוטומציה ועוד שלל מקצועות מדהימים מעולם ההייטק.

  קורסים ומסלולים מלאים

  לימודי javascript code במכללה מתבצעים בכמה מתכונות ביניהן ניתן לבחור- החלבין לימודי בוקר או לימודי ערב, ועד להרכבת מסלול אופטימלי בעבור כל סטודנט. עם כניסתם למכללה, הסטודנטים מבצעים מבחן שמכווין אותם למקצוע המתאים ביותר עבורם. מלבד קורסים כגון ג'אווה סקריפט או פייתון, המסלולים המלאים כוללים בתוכם מגוון רחב של שפות, ובנוסף, טכניקות רבות וכלים טכנולוגיים איכותיים לתכנות מדויק יותר. בין מסלולים אלה ישנם מסלולי מפתחי הפול סטאק, מסלולי ה- QA ועוד.