השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!

ללמוד java אונליין

מכללת RTG הינה מכללה למקצועות התכנות השונים. במכללה ניתן ללמוד קורסים ספציפיים כגון קורס Java, פייתון ו- C, אך גם ללמוד שפות אלו כחלק ממסלולים ארוכים יותר לרכישת מקצוע שלם. במקביל לחומר הנלמד בכיתה, הסטודנטים גם מקבלים כלי עזר כגון ספרים וסרטונים להדרכה בבית, במטרה ללמוד באופן המהיר והיעיל ביותר.

הלימודים במכללה מלווים בתרגולות רבות ובגישת לימוד מתוך ניסוי ותהייה. המרצים של המכללה הם אנשי תוכנה אשר מגיעים מעמדות מפתח בעולם הסטארט אפ וההייטק, והם מסייעים לסטודנטים בשיעורים פרטיים לצמצום פערי הידע. מטרתה של המכללה היא לא רק לספק ידע בתכנות, אלא להכשיר אנשים ברמה מקצועית כך שיוכלו להשתלב במשרות הייטק. על כן, המרצים והסילבוסים פועלים מתוך החידושים הטכנולוגיים האחרונים והדרישות הרלוונטיות בשוק.

חטיבת ההשמה של RTG

חטיבת ההשמה של קבוצת RTG היא פקטור משמעותי בהצלחתם של סטודנטים רבים המסיימים את קורסי המכללה. בתום המסלולים המלאים, הסטודנטים עוברים סדנת הכנה לראיונות עבודה, מגבשים תיק עבודות, פרויקט גמר וקורות חיים, וניגשים לסדרת ראיונות בחברות הנחשבות ביותר. מיד עם תום לימודיהם, נחטפים הסטודנטים של מכללת ריל טיים אל משרות עם רמות השכר והתנאים הטובים ביותר.

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

© כל הזכויות שמורות Real Time Group