מלאו פרטים לקבלת יעוץ

הקדמה

בחיפוש מהיר באינטרנט נית9 למצוא פלטפורמות רבות ללמידת שפות קוד. משום שתכנות הוא המקצוע המשתלם והמבוקש ביותר, מוסדות לימוד רבים עשו הסבות שונות המאפשרות נגישות לקורסים כגון ג'אווה, פייתון וכדומה

. אם בתחילה, נהרו תלמידים ללימודי הנדסת תוכנה ומדעי המחשב באוניברסיטאות, היום רווחת הדעה כי מדובר במסלולים המבזבזים זמן יקר מהקריירה הפוטנציאלית של הסטודנטים. בעוד הלימודים הקלאסיים מצריכים שלוש או ארבע שנים אקדמאיות ועוד לפחות שנת הכנה של פסיכומטרי ו/או מכינה, בפועל, ניתן להכשיר מתכנתים מקצועיים תוך זמן מועט בהרבה בלימוד java למתחילים באינטרנט.

java

ללמוד java ב21 יום

אם כן, חיפוש מהיר באינטרנט יציג לנו מודעות רבות הקוראות ללמוד java ב21 יום או בשבעה ימים ואפילו פחות. ולמען האמת, ברמות תכנות נמוכות או ברמת הכרה בסיסית של שפה, ניתן תוך מספר שבועות בודדים להכיר מושגי בסיס ואפילו מעט להשתמש. אך מנגד, רכישת ידע שיספיק לרמת תכנות מקצוענית, מצריכה שעות רבות, תרגול וידע מעמיק בתיאוריה. ויתרה מכך, לא מספיק לדעת לכתוב java בלבד (גם אם אתה מתכנת ה-java  הטוב בעולם), והיום, על מנת שיהיו רלוונטיים וורסטיליים- נדרשים מתכנתים להכיר שפות תכנות רבות. היכולת לשלב בין השפות לצרכים שונים, היא שמעידה על מקצועיות ושליטה בתוכנה.

מכללת ריל טיים

מכללת ריל טיים היא חלק מקבוצת ריל טיים הטכנולוגית, שבולטת בשנים האחרונות ביכולתה להכשיר סטודנטים, להסב לעבודה ולפתח פרויקטים חדשניים ואיכותיים. במהלך הלימודים הסטודנטים בונים יחד עם המרצים תכניות הכשרה ייעודיות במיוחד להם כמו לימודי תכנות java, ומפתחים את הכלים שלהם באופן שיאפשר להם תוך זמן קצר לשלוט ולנווט בין מספר שפות. היכולת לבנות מסלולים מגוונים מתוך מגוון רחב מאד של קורסים, מאפשרת לסטודנטים להשתלב במהרה בחברות סטארטאפ והייטק אליהן מכווינה חטיבת ההשמה של ריל טיים.