השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!

בחיפוש מהיר באינטרנט ניתן למצוא פלטפורמות רבות ללמידת שפות קוד. משום שתכנות הוא המקצוע המשתלם והמבוקש ביותר, מוסדות לימוד רבים עשו הסבות שונות המאפשרות נגישות לקורסים כגון ג'אווה, פייתון וכדומה.

אם בתחילה, נהרו תלמידים ללימודי הנדסת תוכנה ומדעי המחשב באוניברסיטאות, היום רווחת הדעה כי מדובר במסלולים המבזבזים זמן יקר מהקריירה הפוטנציאלית של הסטודנטים.

בעוד הלימודים הקלאסיים מצריכים שלוש או ארבע שנים אקדמאיות ועוד לפחות שנת הכנה של פסיכומטרי ו/או מכינה, בפועל, ניתן להכשיר מתכנתים מקצועיים תוך זמן מועט בהרבה

ללמוד java בצורה הטובה ביותר

אם כן, חיפוש מהיר באינטרנט יציג לנו מודעות רבות הקוראות ללמוד Java ב - 21 יום או בשבעה ימים ואפילו פחות. ולמען האמת, ברמות תכנות נמוכות או ברמת הכרה בסיסית של שפה, ניתן תוך מספר שבועות בודדים להכיר מושגי בסיס ואפילו מעט להשתמש.

אך מנגד, רכישת ידע שיספיק לרמת תכנות מקצוענית, מצריכה שעות רבות, תרגול וידע מעמיק בתיאוריה.

ויתרה מכך, לא מספיק לדעת לכתוב Java בלבד (גם אם אתה מתכנת ה - Java הטוב בעולם), והיום, על מנת שיהיו רלוונטיים וורסטיליים- נדרשים מתכנתים להכיר שפות תכנות רבות.

היכולת לשלב בין השפות לצרכים שונים, היא שמעידה על מקצועיות ושליטה בתוכנה.

לימודי Java במכללת RT

מכללת RT היא חלק מקבוצת RTG הטכנולוגית, שבולטת בשנים האחרונות ביכולתה להכשיר סטודנטים, להסב לעבודה ולפתח פרויקטים חדשניים ואיכותיים.

במהלך הלימודים הסטודנטים בונים יחד עם המרצים תוכניות הכשרה ייעודיות במיוחד להם כמו לימודי תכנות Java, ומפתחים את הכלים שלהם באופן שיאפשר להם תוך זמן קצר לשלוט ולנווט בין מספר שפות.

היכולת לבנות מסלולים מגוונים מתוך מגוון רחב מאד של קורסים, מאפשרת לסטודנטים להשתלב במהרה בחברות סטארט אפ והייטק אליהן מכווינה חטיבת ההשמה של RT.

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

© כל הזכויות שמורות Real Time Group