ראשי » מערכות הפעלה לינוקס קורס אונליין

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  מערכות הפעלה לינוקס קורס מקצועי ניתן למצוא במכללת ריל טיים, והוא מתאים בעבור אנשים שעושים את צעדיהם הראשונים בעולם ההייטק.

  במכללת ריל טיים ניתן למצוא קורסים רבים שמהווים יריית פתיחה מצוינת- לימוד לינוקס באינטרנט, קורס ג'אווה סקריפט, קורס שפת C. קורסים אלו הם לרוב בני שניים או שלושה חודשים, והם מכשירים את הסטודנטים לכתיבת קוד או לשימוש במערכות שונות. מלבד קורסים אלו, ישנם גם מסלולים מלאים שמטרתם להכשיר סטודנטים למקצוע מגובש- כגון EMBEDDED LINUX, ובמהלכו למדים הסטודנטים גם את השימוש הבסיסי, אך גם שימוש בשפות קוד כגון פייתון ו- BASH, והלמידה כולה מוכוונת לתפקידי לינוקס למערכות משובצות מחשב.

  מערכות הפעלה לינוקס קורס

  הקורס הבסיסי של מערכת לינוקס הוא קורס שנערך על פני 75 שעות אקדמיות, והוא כולל בתוכו לימוד מושגים בסיסיים, עבודה עם פקודות והרשאות, גרפיקה וכדומה. למסיימי הקורס, ישנה האפשרות להרחיב את הידע ולהמשיך למסלול ה- EMBEDDED LINUX שאורכו 360 שעות אקדמיות והוא כבר כולל בתוכו למידה של שפות תכנות וכלים טכנולוגיים נוספים. בנוסף, הוא כולל סטאז' מעשי בליווי מהנדסים מומחים בחטיבת הפיתוח של קבוצת ריל טיים וסדנת ראיונות עבודה לקראת סיום הקורס.

  חטיבת ההשמה ריל טיים

  מכללת ריל טיים ממוקמת בתל אביב על יד מגדלי עזריאלי, ובקמפוס צפון בחיפה. מאז הקמתה בשנת 2007, המכללה הכשירה אנשי הייטק רבים שהיום עובדים בתעשייה הביטחונית, בחטיבת הפיתוח של קבוצת ריל טיים ובסטארט אפים. אחד מן הדברים שנותנים את הדחיפה הקרייריסטית המשמעותית לבוגרי המכללה, היא חטיבת ההשמה של הקבוצה, ולה זרועות רבות בעולם ההייטק. עם סיום לימודיהם הסטודנטים במכללה נכנסים למעגל של ראיונות עבודה באמצעות מערכת ההשמה, ומתקבלים תוך זמן קצר למשרות מצוינות בסטארט אפים ובחברות הייטק.