ראשי » קורס אנגולר אונליין

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  קורס אנגולר אונליין ניתן למצוא במקומות רבים. מאז מהפכת הפול סטאק שהחלה לפני כמה שנים, מתכנתים רבים שרוצים להיות רלוונטיים מכשירים את עצמם לעבודה על צד השרת וצד הלקוח גם יחד.

  כחלק מסל הכלים בו הם צריכים לשלוט, מפתחי פול סטאק צריכים לשלוט בשפות שונות החל מג'אווה סקריפט ועד ל- C++, וכן לשלוט בכלים שמטרתם לשפר את יעילות השימוש בשפות, כגון ספריות ג'אווה סקריפט. אנגולר הינו פריים וורק לעבודה עם ג'אווה סקריפט שמאפשר לחלק את שכבת ה- UI לחלקים שונים, וכך ניתן לעשות בהם שימוש חוזר. לבסוף, מאחדים את כל החלקים (הנקראים COMPONENTS) מבלי שיפריעו זה לזה. שיטת עבודה זו יעילה מאד לעבודה בין צוותים ומאפשרת לעבד תהליכים שונים באופן סימולטני.

  קורס אנגולר אונליין

  ANGULAR הומצאה בשנת 2010 על ידי GOOGLE ומאז הפכה פופולרית בכל העולם. משנה לשנה היא הולכת ומשתכללת, מתווספות לה אפשרויות נוספות והביצועים שלה הופכים יעילים. אנגולר הוא כלי חשוב מאד והוא מצריך תרגול וצבירת ניסיון תוך כדי שימוש. על כן, קורסי אנגולר מקצועיים מתבצעים במתכונות פרונטליות וכוללים בתוכם מטלות ואתגרים אותם מרצים מומחים יכולים לבחון. בגלל התפתחותה המתמיד של השפה, קורסים חייבים להיות עדכניים ורלוונטיים, על מנת שיוכלו להכשיר סטודנטים לעבודה בתחום. קורס אנגולר בעברית במכללת ריל טיים מתבצע על ידי מיטב המרצים הבכירים בתעשיית ההייטק עם סילבוס שמתעדכן בזמן אמת.

  תמונת אווירה

  חטיבת ההשמה ריל טיים

  מה שהופך את קורסי המכללה למקצועיים עוד יותר היא חטיבת ההשמה של קבוצת ריל טיים, שקשובה בזמן אמת לדרישות התעשייה. בסיומי המסלולים של המכללה, הבוגרים שצלחו את לימודיהם מזומנים לראיונות עבודה רבים. המכללה מכינה מראש את הסטודנטים באמצעות סדנת לראיונות עבודה אשר בה מגבשים קורות חיים ותיק עבודות.