השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!

אנגולר הוא פריים וורק אותו פיתחה גוגל בשנת 2010, ומאז הפך נפוץ מאד בסביבות פיתוח תוכנה רבות.

מדובר בעצם בכלי טכנולוגי שמאפשר לפרק את פיתוחן של תוכנות למספר מסגרות באופן בו צוותים מקבילים יכולים לפתח אלמנטים אחרים בתוכנה בצורה סימולטנית.

העבודה שנעשית בשכבות ורבדים שונים מייעלת את פס הייצור של פיתוח התוכנה ומאפשרת לייצר תוכנות חדשות או לעדכן תוכנות קיימות בצורה מהירה ביותר.

בעולם בו גישת הפול סטאק הולכת ומתפתחת כמתודולוגיית העבודה השולטת, אנגולר, שהיא פריים וורק לעבודה על צד הלקוח, נחשבת כלי עזר משמעותי.

מפתחי פול סטאק מצליחים לייעל את העבודה שלהם באמצעות שליטה בפריים וורקס ובספריות כאשר הם מתכנתים בשפות קוד.

 

לימודי אנגולר בעברית

בימינו ניתן למצוא פלטפורמות רבות ללמידת אנגולר. אחת מן הדרכים לעשות קורס אנגולר בעברית בצורה בהירה ונוחה לשימוש היא דרך קורס האנגולר של מכללת ריל טיים.

ANGULARJS הוא קורס בן 60 שעות אקדמיות, ומשום שזה פריים וורק לשפה ג'אווה סקריפט, הוא מיועד למי שמכיר את השפה ויודע כיצד להשתמש בה.

לחסרי ניסיון ישנה האפשרות להירשם לקורס ג'אווה סקריפט בעברית ולרכוש את הידע הנחוץ לכל מתכנת בימינו. בג'אווה סקריפט ובאנגולר משתמשים היום לפיתוח אפליקציות ווב ומובייל, ולתוכנות בהן יש צורך בעדכונים מהירים.

 

מסלול פול סטאק

מסלול full stack של מכללת ריל טיים הוא אחד ממסלולי הדגל של המכללה, שכבר מספר משנים מייצא דורות של מפתחים מבוקשים שמתברגים בעמדות מפתח בחברות סטארט אפ מתקדמות.

כחלק ממסלול הפול סטאק, לומדים הסטודנטים כיצד לתכנת בשפות כגון פייתון וג'אווה, וכן, כיצד להשתמש בפריים וורקס שונים וביניהם אנגולר של גוגל או ריאקט של פייסבוק.

משך מסלול פול סטאק הוא 715 שעות אקדמיות הכוללות פרויקט מעשי.

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

© כל הזכויות שמורות Real Time Group