השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!
תוכן עניינים

אנשים רבים שמעו את המונח "אוטומציה" אך אין להם כלל מושג כי מדובר באחד מן המקצועות המרתקים ביותר שניתן למצוא היום.אוטומציה היא בעצם תהליך ידוע ונפוץ מאד בחברות המפתחות מוצרים מונעי תוכנה, ומטרתה בעצם לסרוק את התוכנה, לאתר באגים, לדווח עליהם ולמנוע מהם להגיע למוצר הסופי. האוטומציה נעשית באמצעות סקריפטים אותם כותבים אנשי האוטומציה, ואלה מולבשים על התוכנה כך ובודקים אותה באופן אוטומטי. מדובר בעצם בסוג של כתיבת קוד שלא קשורה לפיתוח התוכנה עצמו, אלא לבקרת האיכות על יכולותיה של התוכנה. אנשי אוטומציה כותבים את הסקריפטים עבור בודקי התוכנה אשר משתמשים בהם, או עבור עצמם במידה ותפקידם כולל גם את בדיקת התוכנה.

את קורס QA אוטומציה ניתן לעשות במכללת ריל טיים במסלול הכשרה שנמשך 340 שעות אקדמיות. במשך שלושה חודשים הסטודנטים נפגשים בכיתות שלוש פעמים בשבוע, ובמהלך השיעורים לומדים חומר תיאורטי ומתרגלים תרגולים מעשיים בזמן שכולו מוקדש לרכישת ניסיון תוך ניסוי ותהייה.

הסטודנטים לומדים בקורס ג'אווה, פייתון, סלניום ושאר כלים טכנולוגיים חשובים. המסלול מותאם לסטודנטים בעלי ניסיון בתחום, שמכירים את עולם התוכנה.

בעבור סטודנטים חסרי ניסיון, ישנה אפשרות לעשות את מסלול ה- QA לבדיקות תוכנה, ובסיומו, לעשות השלמה עם מסלול האוטומציה.

קורס בדיקות תוכנה של מכללת RTG מומלץ המכשיר במהלך השנים אנשי QA ואוטומציה מעולים רבים, שהשתלבו במשרות המבוקשות ביותר בשוק ההייטק.

המסלולים במכללה כוללים גם פרויקט מעשי אותו עושים הסטודנטים בחטיבת הפיתוח של קבוצת ריל טיים. חטיבת הפיתוח הינה חברה טכנולוגית ששותפה ליזמות סטארט אפ חדשניות' ובנוסף, מספקת ייעוץ טכנולוגי למספר חברות גדולות בארץ.

הפרויקט נע בין 100 ל - 150 שעות אותן מלווים מהנדסים, מפתחים ואנשי תוכנה מומחים מהתעשייה.

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

© כל הזכויות שמורות Real Time Group