ראשי » קורס בדיקת תוכנה אונליין

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  להיות בבית, לקום מתי שאנחנו רוצים, לעצור מתי שאנחנו רוצים, לשבת בפיג'מה, לאכול ולעשות מה שבא לנו… ישנם לא מעט יתרונות ללמידה מהבית.

  ובסופו של דבר נדמה (בטח שלאחר שנת 2020) שלשם העולם נוהר- לפיתוח מסוגלות קולקטיבית לעשות כל שאנחנו חפצים מבין ארבעת קירות ביתנו. ועדיין, ישנו משתנה אחד לו עדיין לא הצלחנו לספק מענה- המרכיב האנושי. העובדה שלמידה איכותית תלויה רבות בסביבה אנושית נעימה שמזהה פערים בהבנה, מצליחה לאתר את המקורות שלהן, לעודד, להרים ולדחוף את התלמידים אל מצוינות. פעמים רבות, חוסר היכולת של סטודנטים להתקדם מצויה במכשולים רגשיים ובמחסור במוטיבציה, ולכן, מרצים ברמות הגבוהות ביותר הם לא רק אנשי מקצוע איכותיים, אלא קודם כל בני אדם בעלי יכולת הדרכה ייחודיות ואיכויות אנושיות יוצאות מן הכלל בלימודי QA אונליין.

  קורס בדיקת תוכנה אונליין

  קורס בדיקת תוכנה מכשיר אנשים למקצוע ה- QA, ומדובר במשרות שמוטל על כתפיהן אחראיות כבדה. טעויות ברמת בדיקת התוכנה מובילות לבאגים וכשלים שיכולים להפיל אפליקציות, אתרים ומוצרים שלמים בשלבי השקה. מדובר בהכשרה מרוכזת וממוקדת של המון שעות תרגול ומטלות תוך פידבק רציף מן המרצים. בנוסף, לימודי בדיקת תוכנה רציניים חייבים לכלול בהם סטאז' מעשי בחממות פיתוח אמיתיות. לכן, קורס בדיקת תוכנה אונליין עלול להיות בעייתי עבור אנשים שבאמת רוצים לעסוק בתחום בהמשך.

  מכללת ריל טיים

  קורס QA אונליין ישראל במכללת ריל טיים הוא קורס שאורכו 615 שעות אקדמיות שמתוכן 100 שעות הן סטאז' מעשי אותו מלווים מהנדסים מומחים. הלימודים מתבצעים במתכונת בוקר של כשישה חודשים או במתכונת ערב הנפרשת למשך שנה. למסיימי המסלול ישנה אפשרות להמשיך למסלול Automation Experts ולהתמחות בכתיבת סקריפטים ובכלים טכנולוגיים נוספים. מיד עם סיום לימודיהם, ניגשים הסטודנטים לראיונות עבודה אליהם מגיעים דרך חטיבת ההשמה ריל טיים.