ראשי » קורס בדיקת תוכנה

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  שלב בדיקת התוכנה הוא מן השלבים החשובים ביותר בפיתוחה של אפליקציה, אתר WEB או כל מערת כלשהי מבוססת תוכנה. בעצם, משימתו ומיומנותו של בודק התוכנה היא להעביר את התוכנה מספר בדיקות ולזהות באגים במערכת. בודקי תוכנה כותבים לעצמם קודים (או עובדים על פי קודים כתובים מראש), שמטרתם לזהות היכן הבאג ומה המקור שלו. לאחר זיהוי הבאג, הבודקים מדווחים ומסייעים למפתחים לאתר אותו ולטפל בו.

  קורס בדיקת תוכנה ריל טיים

  קורס בדיקות תוכנה במכללת ריל טיים הוא קורס אשר מתבצע על פני 615 שעות אקדמיות לאורך חצי שנה של חמישה מפגשים שבועיים. ניתן לעשות את קורס ה- QA גם בתצורה של לימודי ערב, במתכונת של שניים או שלושה מפגשים בשבוע לאורך כשנים עשר חודשים. מכללת ריל טיים מציעה מסלולי פיתוח להכשרת מומחי אוטומציה במתכונת של 340 שעות אקדמיות, וכן לשלב בתוכנית הלימוד גם קורסים נוספים להעשרת הידע וסל הכלים. כחלק מקורס האוטומציה נעשית הכנה למבחן ההסמכה הבינלאומי ISTQB וכן סדנת הכנה לראיונות עבודה. הקורס כולל 120 שעות סטאז' ומועבר על ידי מתכנתים ובודקי תוכנה מנוסים מעולם ההייטק.

  קבוצת ריל טיים

  ריל טיים היא לא רק מכללה, אלא קבוצה טכנולוגית משמעותית בנוף הישראלי. מלבד המכללה, ישנן חטיבות הפיתוח וההשמה המשולבות היטב בשוק העבודה של עולם ההייטק. הקבוצה מעניקה שירותי פיתוח וייעוץ וכן מספקת את אנשי תוכנה מן הטובים בישראל.