ראשי » קורס בודקי תוכנה

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  בודקי תוכנה הם אנשי מקצוע אשר מהווים אבן דרך משמעותית בפיתוחן של אפליקציות, אתרי WEB ותוכנות מכל הסוגים. עולם התוכנה הוא עולם אשר מנסה לייעל את ביצועיו ולשפר את מוצריו כל הזמן, ועל כן, נתקל רבות בבאגים עליהם צריכים מתכנתים להתגבר מדי יום. היכולת לזהות באגים אלו, להבין את מקורם ולהצליח לאתר אותם מחדש תלוי רבות באיכויותיהם של בודקי תוכנה.

  קורס בודקי תוכנה

  בודקי תוכנה הם בעלי כלי תכנות ושליטה בשפות קוד שונות, ובעצמם כותבים סקריפטים שמטרתם להצליח לאתר את הבאגים אותם פספסו מפתחי התוכנה. היכולת לתת מענה לתוכנות מורכבות תלוי רבות במידת השליטה של בודקי התוכנה במגוון רחב של שפות. קורס בודק תוכנה במכללת ריל טיים הוא קורס שאורכו 615 שעות אקדמאיות והוא מכיל בתוכו סטאז' מעשי באורך 120 שעות. בודקי תוכנה מצליחים תוך זמן מועט יחסית להשתלב בחברות הייטק וסטארט אפ עם משכורות ממוצעות של 15,000 שקלים לבודקים חסרי ניסיון, ו- 21,000 שקלים לבודקים בעלי ניסיון תעסוקתי של שנתיים. בודקי תוכנה רבים ממשיכים להתפתח בתחום ההייטק למשרות בכירות ולמשרות של פיתוח תוכנה.

  קורס QA ואוטומציה

  הלימודים מחולקים לשתי רמות, הקורס ההתחלתי אשר הוא קורס ה- QA והקורס המתקדם למומחי אוטומציה. במהלך הלימודים, למדים בודקי התוכנה נושאים רבים אשר בונים תמונה מלאה של עולם התכנות, ומובילים את הסטודנטים למקצועיות גבוהה ושליטה בכלים רבים.