ראשי » קורס בינה מלאכותית אונליין - הקורס הכי חם בהייטק

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  בשנת 2020 נתקלנו כולנו במציאות חדשה ובצרכים חדשים שלא הכרנו.

  לפתע, נאלצנו לפתח דרכים חדשות ויצירתיות לעשות את כל מה שהיינו רגילים לעשות מחוץ לבית בין כותלי חדרי העבודה והשינה שלנו. בעוד רבים הרימו ידיים, לא מעט יזמויות חדשות קמו ומצאו דרכים להסתגל לסיטואציה החדשה, וביניהן בלטו הפלטפורמות ללמידה מהבית. בעוד מערכות החינוך והאוניברסיטאות התקשו לייצר סילבוסים ומערכות ללמידה מקוונות, בתי הספר הפרטיים הצליחו לעשות את ההתאמות למצב החדש. לימודי תעודה בינה מלאכותית אונליין הוא קורס חדש ואיכותי אותו מציעה מכללת ריל טיים, במטרה לספק לסטודנטים יכולת להתנהל עם המציאות שכפתה עלינו עבודה ולמידה מהבית.

  קורס בינה מלאכותית אונליין

  מסלול בינה מלאכותית במכללת ריל טיים הוא מסלול שכולל בתוכו מגוון רחב של כלים טכנולוגיים אותם לומדים הסטודנטים. החל משפות תכנות כגון פייתון ו- SQL ועד שילובן בכלים טכנולוגיים ובמתודולוגיות עבודה שיתאימו למאשין לרנינג. המטרה היא בסופו של דבר לפתח מתכנתים שידעו לייצר אלגוריתמים לאיסוף ולעיבוד מידע בצורה נכונה ויעילה. היכולת להשתמש באלגוריתמים אלו היא קריטית בעידן הגלובליזציה והטכנולוגיה של ימינו, ומפתחים אלו נחשבים נכס צאן ברזל בתעשיית ההייטק. מסלול המאשין לרנינג של המכללה כולל בתוכו תרגולות רבות אותם מספקים מרצים העומדים בעמדות מפתח בצוותי פיתוח ותוכנה של חברות ההייטק הגדולות בישראל. חלק נכבד מהקורס מועבר היום באופן מקוון, בעוד ישנם קורסים שמתבצעים בצמוד למרצים באופן פרונטלי.

  מכללת ריל טיים

  ריל טיים הינה מכללה שמאמינה ברלוונטיות, חדשנות והסתגלות. כשם שהסילבוסים מתעדכנים כל הזמן בהתאם לדרישות של מקומות העבודה ממתכנתים, כך גם צורות הלמידה מתעצבות ביחס למציאות המשתנה. המכללה מספקת חוויה סטודנטיאלית מלאה גם במישור הדיגיטלי, עם ממשק נוח וידידותי לשימוש הכולל בתוכו סרטונים, הרצאות ותרגולות.