ראשי » קורס פייתון טכניון

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  כשאנחנו חושבים על שפות תכנות וקוד, ותוהים לגבי קורס ג'אווה או קורס פייתון טכניון, אוניברסיטת תל אביב ומכללת בן גוריון ישר עולות בראשנו. נדמה כי עולם ההייטק ועולם התכנות שייך לבוגרי המוסדות הגבוהים להשכלה, והיכולת להתקבל לעבוד בסטארט אפים או בתעשייה הביטחונית תלויה ביכולת שלנו להציג תארים של מוסדות אלו. בפועל, מתכנתים רבים מגיעים היום מעולם ההכשרה הפרטי, ועל רזומה הם מצליחים לפצות עם מקצועיות וניסיון.

  קורס פייתון טכניון לא רק

  אל מול הרזומה של מתכנתים בוגרי האוניברסיטאות, עומדים הניסיון הרב (וכתוצאה ממנו המקצועיות) של בוגרי בתי הספר הפרטיים. בעוד מסלולי האוניברסיטאות מחייבים את הסטודנטים ללמוד מגוון רחב של מקצועות אקדמיים שחלק לא מבוטל בהם כלל לא רלוונטי, בתי ספר פרטיים ללימודי תוכנות מחשבים מתרכזים אך ורק בתחומים העדכניים והחמים ביותר בתעשיית ההייטק. הקורסים הפרטיים אשר דוחסים לימודים אינטנסיביים בזמן מועט יחסית, שמים דגש רב על סטאז' מעשי ולמידה בכיתות קטנות ממתכנתים מומחים מתוך התעשייה עצמה. הסטודנטים אשר מסיימים מספר שנים לפני בוגרי האוניברסיטאות, מתקבלים למשרות ראשונות ומצליחים לצבור מקצועיות רבה מתוך העבודה עצמה ולהתקדם.

  לא רק מכללה

  מלבד חטיבת ההדרכה, קבוצת ריל טיים היא גם מרכז טכנולוגי לפיתוח וייעוץ, ששותף כל הזמן לפרויקטים חדשניים ופורצי דרך. הלמידה במכללה נעשית במקביל ובשיתוף עם חטיבת הפיתוח, ומתחילה משלבים מוקדמים לחכך את הסטודנטים עם התעשייה. חטיבת ההשמה מסייעת בקפיצה אל עולם התעסוקה.