ראשי » קורס פייתון למתחילים

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  פייתון היא שפה שהומצאה בשנת 1991 ע"י גואידו ואן רוסום ומאז ועד היום היא נמצאת במצב של שכלול ופיתוח מתמיד. בשפה משתמשים בכל העולם, חברות קטנות וגדולות כאחד, למגוון שימושים רחב. אחד ממאפייניה של שפת פייתון הוא הידידותיות היחסית למפתחים צעירים, והיום פייתון נחשבת לשפת בסיס אותה כל מפתח לומד. בעבור רבים היא מהווה כניסה ידידותית ודרך ללמוד כיצד ללמוד שפות קוד חדשות.

  קורס פייתון למתחילים

  קורסי פייתון במכללת ריל טיים ניתן ללמוד במסלולים שונים. מערכי הלימוד של המכללה הם מערכי לימוד בעלי מאפיינים מודולריים כך שסטודנטים יכולים להרכיב לעצמם מסלולים עצמאיים ממגוון רחב של קורסים. להבדיל, ביכולתם לבחור במסלולים מובנים אשר יספקו להם ידע בסיסי ויכשירו אותם עד לרמות התכנות הגבוהות ביותר. בין מסלולים אלה ניתן למצוא את מסלול ה- QA ואוטומציה לבודקי תוכנה, מסלולי פיתוח מערכות משובצות מחשב (EMBEDED) וכן את מסלול ה- FULL STACK. המכללה מציעה רמות שונות ללימוד פייתון, למתחילים ולמתקדמים, בהתאם לרמת הבקיאות של הסטודנט וצרכיו. מלבד קורס פייתון, במסלולים המלאים נלמדות עוד שפות וכלים שונים כגון JAVA, C, ו- HTML.

  קורסים בכל הרמות

  קורס פייתון למתחילים אונליין במכללת ריל טיים הוא קורס הנערך על פני 90 שעות בקורסי יום ובקורסי ערב. בתום הקורס ניתן להירשם לקורסי המשך לרמות בקיאות גבוהות יותר התואמות QA ואוטומציה, EMBEDED LINUX, LINUX KERNEL וכדומה.