השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!

הקדמה

מה הופך מתכנת למקצוען? האם זו המהירות שלו? היעילות והפשטות שבה הוא מצליח לכתוב פקודות מורכבות? אולי רמת הדיוק של קודים שלא מצויים בהם באגים?

למען האמת, כל אלו מרכיבים את הגדרתם של מתכנתים מקצועניים, ובגדול, מתכנתים נמדדים ביכולותיהם לייצר פקודות מורכבות באופן פשוט ובזמן קצר יחסית. ובעצם מה שמקנה להם את היכולת לעשות זאת, הוא שליטה בכלים נוספים מעבר לשליטה בשפה עצמה.

שפות קוד קיימות כבר עשרות שנים, והן הולכות ומשתכללות. במקביל אליהן, מתפתחים כלים שמסייעים בכתיבתן. כך לדוגמה, אחד מן הדברים שהופכים את השימוש בג'אווה סקריפט למקצועי הוא היכולת לעבוד עם ספריות מידע כגון REACT או REDUX.

קורס ריאקט בעברית

אחד מן המקומות המומלצים ללמידת קורס ריאקט אונליין הוא במכללת RTG, שכבר למעלה מעשור מכשירה אנשים למקצועות התוכנה השונים. במכללה נלמדים מקצועות סייבר, תכנות ואף שיווק דיגיטלי בקורסים נקודתיים או במסלולים רחבים.

ריאקט הינה ספריית ג'אווה סקריפט שנוצרה על ידי פייסבוק לפני מספר שנים, והיום משתמשים בהם מתכנתים בכל העולם. היא מייעלת את העבודה ומאפשרת זרימת מידע מהירה יותר. קורס ריאקט בעברית של מכללת RTG הוא קורס שאורכו 60 שעות אקדמיות והוא מתאים עבור מתכנתים מתחילים שרוצים להשתלב בתחום פיתוח ווב. במקביל אליו, ניתן לעשות עוד קורסים נוספים כגון קורס java או פייתון.

בשנת 2007 הוקם בית התוכנה RT ומאז הוא מכשיר מדי שנה מתכנתים חדשים המשתלבים במשרות בהייטק. לקבוצת RTG ישנן שלוש חטיבות- ההדרכה (שהינה המכללה), הפיתוח וההשמה. בעוד חטיבת הפיתוח משמשת כגוף לייעוץ ושיתוף פעולה עם יזמויות חדשות, חטיבת ההשמה היא גוף ארגוני להשמת עובדי הייטק, והיא מתפקדת גם בעבור בוגרי המכללה לשילובם בתעשייה.

 

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

© כל הזכויות שמורות Real Time Group