לוגו
ראשי » קורס פיתוח ריאקט ONLINE

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  קורס ריאקט אונליין הוא קורס אשר רבים מחפשים להתמקצע בו. בעולם של אפליקציות ומובייל, השימוש בג'אווה סקריפט הולך ונהפך נפוץ יותר ויותר.

  היום, משתמשים בשפת הסקריפטים למיליוני דפי אינטרנט ואפליקציות והיא חשובה לפיתוחם של מוצרים טכנולוגיים חדשים בכל החברות. השימוש בג'אווה סקריפט הופך יעיל כאשר מתכנתים מתחילים להשתמש בספריות, ואלה משפרות ביצועים ואת מהירות זרימת המידע. REACT הומצאה על ידי פייסבוק כספריית ג'אווה סקריפט, והיא יעילה מאד לאפליקציות בהן יש משתמשים רבים כגון רשתות חברתיות. קורס REACT ניתן לעשות בפלטפורמות מקוונות רבות, אך בעבור מי שרוצה לעסוק בתחום ולא רק להכיר אותו לשימושים אישיים, קורס פרונטלי, המכיל בתוכו תרגולות, הוא חובה.

  קורס ריאקט ONLINE

  אז נכון שלמידה מהבית קורצת לרבים, הרי בסופו של דבר מדובר בפלטפורמה נגישה ונוחה יותר, והיא לא מצריכה מאיתנו כלום. אך מנגד, לימודים פרונטליים מאפשרים לנו לא רק להכיר את החומר התאורטי, אלא גם ללמוד ממומחים בזמן אמת, לבצע תרגולות בכיתה וללמוד מטעויות שלנו ושל אחרים. הסביבה הסטודנטיאלית חשובה במיוחד ומסייעת לנו לשאוף למצוינות מתוך תחרות, אך גם מתוך רצון לשיתופי פעולה עם חברינו לספסל הלימודים. קורס ריאקט בעברית במכללת ריל טיים הוא קורס שמתבצע על פני 60 שעות אקדמיות והוא כולל בתוכו פרויקט סיכום להשבחת יכולות הסטודנטים עם ספריות ג'אווה סקריפט REACT ו- REDUX.

  קורס ריאקט ONLINE

  מכללת ריל טיים

  מכללת ריל טיים ממוקמת בתל אביב ברחוב יגאל אלון (ליד מגדלי עזריאלי) ובסניף בחיפה ברחוב ההסתדרות, והגישה אליה נוחה מאד לבאים בתחבורה ציבורית. בנוסף, הקמפוסים ממוקמים בסמוך לחניונים ומאפשרים הגעה נעימה לבעלי הרכבים. המרצים של המכללה הם מתכנתים מומחים מתעשיית ההייטק שצברו ניסיון רב בחברות מובייל וסטארט אפ, והלמידה נעשית תוך ליווי מקצועי ואיכותי.