מלאו פרטים לקבלת יעוץ
תוכן עניינים
  • קורס devops מומלץ
  • מכללת ריל טיים

ישנם לא מעט מקצועות ותפקידים בתעשיית ההייטק.

התפקידים השונים והרבים מצריכים סוגי ידע אחרים וכן גישות עבודה שונות. קיים הבדל משמעותי בין מנהלי צוותי פיתוח לבודקי תוכנה ולאנשי סייבר. בעוד בכל אחד מן המקצועות הללו ניתן למצוא משרות עם שכר גבוה ותנאים מעולים, עדיין ישנם הבדלים משמעותיים במהות התפקיד ובאופן הביצוע המקצועי. מי שרוצה להיכנס לעולם זה, צריך גם ללמוד את חוזקותיו וחולשותיו האישיות. בעוד אנשי תוכנה מסוימים מתבלטים ביצירתיות ופתרון בעיות, לאחרים ישנן יכולות מיקוד גבוהות לאורך זמן. אחד מן התפקידים המיוחדים בעולם ההייטק הוא DevOps, תפקיד שמהותו היא להיות הגשר שבין פיתוח (development) ויישום (operations).

קורס devops מומלץ

אחד מן הדברים הבולטים שבזכותם סטארט אפים מצליחים, היא ביכולתם לפתח סביבות עבודה יעילות- מבנים ארגוניים גמישים שמסוגלים להגיב מהר לצורכי השוק. DevOps היא בעצם מתודולוגיית עבודה שבמטרתה להפוך את תהליכי הפיתוח והייצור לפרודוקטיביים יותר. אנשי דבאופס הם אנשים בעלי ראיית מאקרו אשר רכשו ידע במגוון כלים ותהליכי ייצור טכנולוגיים- החל מאוטומציה, דרך תכנות ועד עבודה עם מערכות הפעלה כגון לינוקס. אנשי דבאופס בעצם מצליחים לנגן על כל התזמורת ומוודאים שתהליכים יתרחשו במקביל מבלי לעכב זה את זה. קורס devops  מומלץ ניתן לעשות במכללת ריל טיים, והוא מתאים בעבור אנשים בעלי ניסיון ב- QA, IT או תכנות. לחסרי ניסיון ישנה אפשרות לעשות מכינה להשלמת פערי הידע.

קורס DevOps לפיתוח קריירה

מכללת ריל טיים

מלבד מסלול לימודי דבאופס ישראל, מכללת ריל טיים מציעה עוד מסלולים רבים למקצועות ההייטק. בעבור מי שרוצה להיכנס לעולם ישנם מסלולי ה- QA והאוטומציה, אשר במהלכם מוסמכים אנשי בדיקות תוכנה. כל מסלולי המכללה מוכוונים תעסוקה, וכחלק ממסלול הלימודים, הסטודנטים מגבשים תיק עבודות, קורות חיים ועוברים סדנה לראיונות עבודה.