ראשי » קורס JAVASCRPIT אונליין

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  קורס JAVASCRPIT למתחילים ניתן למצוא באתרים ופלטפורמות רבים ללימוד תכנות בדיגיטל. בימינו, ישנם לא מעט מתכנתים המתמקצעים בשפות תכנות חדשות בעצמם. דרך קורסים עצמאיים באינטרנט. במיוחד בשנת 2020 כשרבות מתוכניות הלימוד עשו הסבה לקורסי אונליין בעקבות מגפת הקורונה. עם זאת, דווקא עבור מתכנתים צעירים בתחילת דרכם, שעושים את צעדיהם הראשונים בעולם שפות התכנות, עדיף להתחיל מלימוד קלאסי במתכונת פרונטלית מעשית, שתקנה להם יחס אישי ותאפשר להם ללמוד את הבסיסים לעומקם.

  קורס ג'אווה סקריפט מכללת ריל טיים

  לעומת קורס JAVASCRIPT אונליין הקורסים במכללת ריל טיים מועברים בכיתות על ידי מתכנתים בכירים מחברות הייטק וסטארט אפ ומהתעשייה הביטחונית. על אף שלימוד של שפה כמו ג'אווה סקריפט או פייתון הוא ידידותי יחסית, הכניסה לעולם התכנות עלולה להיות מאתגרת. מדובר בזירה חדשה, דיגיטלית, שהלכה והשתכללה במשך עשרות שנים של פיתוח, והיום מצריכה רכישת ידע רב כדי להשתמש בה באופן בו תהיה רלוונטית. הלימוד בכיתות מאפשר לבנות תשתית מקצועית חזקה, השלמת פערים, יצירת תובנות וסלילת דרך אינדיבידואלית על פי רצונותיו ויכולותיו של כל סטודנט בפני עצמו.

  תמונת אווירה

  מה לומדים בקורס JAVASCRIPT

  הקורס הוא בן 100 שעות אקדמאיות ובמהלכו המתכנתים לומדים את השפה מהבסיס התאורטי, ועד רמת תכנות מעשית ומקצועית. בשיעורים נלמד את הפונקציות השונות, כיצד לטפל בבאגים ותקלות וכיצד לעבוד עם ספריות כגון JQUERY ואף לבנות ספריות משלנו, במטרה להפוך את כתיבת הקוד ליעילה.