ראשי » קורס QA אוטומציה

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  רבים רוצים להיכנס לעולם ההייטק אך אין בידיהם את הידע כיצד לעשות זאת. שוק ההייטק מושך אליו אנשים רבים משום שהוא מאפשר מקומות תעסוקה רבים עם רמות שכר גבוהות, תנאים נוחים, סביבות עבודה צעירות וחדשניות, וכמובן, עבודה משמעותית בפיתוחן של טכנולוגיות חדשות ומשנות מציאות. בהתאם, עולם ההייטק מצוי בתחרות רבה על מקומות עבודה ורזומה הוא חלק משמעותי מן היכולת להשתלב.מי שרוצה לעשות את דריסת רגלו הראשונה ואין ביכולתו או ברצונו ללכת במסלול הקלאסי של לימודי הנדסת תוכנה למשך ארבע שנים, יגלה כי ישנן דלתות נסתרות נוחות ביותר להצטרף לשוק המיוחד בעולם.

  קורס QA אוטומציה

  כשאנחנו מדמיינים חברות סטארט אפ והייטק, אנחנו קודם כל מדמיינים כותבי קוד שיושבים זה לצד זה ומתכנתים אתרים, אפליקציות ותוכנות על פי שפות. ואכן, מדובר בנתח משמעותי מעולם ההייטק. אך עם זאת, יש לזכור שישנם עוד תפקידים רבים שיכולים להוות כניסה נוחה לעולם. ביניהם ניתן למצוא את תפקידי האוטומציה וה- QA של בודקי התוכנה, אליהם דרישות הסף אמנם נמוכות יותר, אך המשכורות עדיין גבוהות במיוחד והן מהוות קפיצת מדרגה עבור הייטקיסטים רבים.

  מקצוע איכותי ומשמעותי

  קורס QA אונליין במכללת ריל טיים מכשיר בודקי תוכנה ברמות הגבוהות ביותר, ומאפשר להם להתמצא במגוון שפות כגון פייתון וג'אבה. הקורס אורך כחצי שנה וכולל בתוכו סטאז' מעשי בנפח של 120 שעות וכן סדנת הכנה לראיונות עבודה.