ראשי » קורס QA באר שבע

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  כשנחפש מקום לרכוש בו מקצוע, נושפע ממספר לא מבוטל של אלמנטים שירכיבו עבורנו את המוסד האידיאלי. אחד מן השיקולים בפניהם עומדים סטודנטים רבים הוא המיקום הגאוגרפי בהתאם לרצון וליכולת שלהם להתרחק מהבית או להתקרב אליו.

  קורס QA באר שבע ושאר הארץ

  תל אביב היא מרכז הסחר והטכנולוגיה של מדינת ישראל, ובאזור גוש דן והסביבה יושבים מרבית הסטארט אפים ומרכזי ההייטק הישראליים. בהתאם, גם מוסדות הכשרת מקצועות ההייטק יושבים באזור זה של המפה. מי שגר בדרום ומחפש אחר חוות דעת קורס QA בבאר שבע כנראה לא תאיר לו פנים והוא ייאלץ ללמוד במרכז כמו גם לקיחת קורס QA בטכניון, דבר שנתפס כמאיים עבור רבים. תל אביב היא עיר אינטנסיבית ויקרה במיוחד והכניסה אליה לא פשוטה. מאידך, רבים מגלים כי דווקא המעבר למרכז פותח בפניהם דלתות רבות אותן כלל לא דמיינו. תל אביב היא גם מרכז ההייטק הישראלי, אך גם מרכז התרבות, והיא משמשת בעבור רבים סביבה להתפתחות אישיותית. קיימות בה אפשרויות תעסוקה רבות ורמות השכר בה גבוהות ומאפשרות להתמודד עם המחייה היקרה.

  קבוצת ריל טיים

  מכללת ריל טיים ממוקמת בתל אביב ומהווה את חטיבת ההדרכה של הקבוצה הטכנולוגית ריל טיים. הקבוצה עוסקת בפיתוח וייעוץ טכנולוגי לחברות הייטק וסטארט אפים ומאפשרת לסטודנטים להתחכך בתעשייה, ליצור קשרים וניסיון עוד מן השלבים הראשונים של ההכשרה. סטודנטים אשר אין ביכולתם להתקרב למרכז, רוכשים את המקצוע בקורסי ערב במתכונות של שניים ושלושה מפגשים שבועיים.