ראשי » קורס QA טכניון

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  אחד מן הכינויים שהודבקו למדינת ישראל בשנים האחרונות הוא ה"סטארט אפ ניישן". באופן יחסי למידותינו הגיאוגרפיות והדמוגרפיות, מדינת ישראל היא אחת מתעשיות הסטארט אפ המובילות בעולם, והיא מייצאת בכל רגע נתון מוצרים ופיתוחים טכנולוגיים פורצי דרך. התעשייה הביטחונית היא חלק חשוב מהתמריץ של תעשיית ההייטק, ומוסדות כגון הטכניון דחפו את ישראל לחזית מפת ההייטק העולמית.

  קורס QA טכניון ומוסדות נוספים

  בהתאם לביקוש הרב, ישנם מוסדות לימוד רבים המציעים מגוון של מסלולים להכשרת מקצועות רלוונטיים לשוק ההייטק. כך ניתן למצוא לימודי מדעי המחשב בטכניון או לימודי הנדסת תוכנה במכללת אפקה. עם זאת, מי שמחפש להשתלב באופן מהיר ויעיל בתעשייה האיכותית, יכול למצוא את דרכו במסלולי הכשרה מיוחדים כגון קורס בדיקת תוכנה ואוטומציה. מסלולים אלה מכשירים סטודנטים לשוק שבו יש שפע של עבודה במשכורות מדהימות. בודקי תוכנה ואוטומציה כותבים תוכנות לאיתור באגים ומזהים כשלים במוצרים טכנולוגיים. הם נחוצים מאד בכל חברת הייטק וסטארט אפ והביקוש אליהם רק הולך וגובר.

  מסלול מהיר להצלחה

  מי שמחפש קורס QA בבאר שבע או בטכניון הוא לא בהכרח המקום אליו כדאי לכוון. הכשרתם של בודקי תוכנה חייבת להיות ממוקדת מאד, ולנצל כל דקה אפשרית לתרגול והתמצאות במגוון רחב של שפות וכלים טכנולוגיים. מסלול בודקי התוכנה במכללת ריל טיים הוא מסלול המתפרש על פני מספר חודשים וכולל בתוכו סטאז'. כך, תוך פחות משנה הסטודנטים משתלבים במשרות איכותיות.