השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!

לימוד פייתון חינם – זה כדאי?

אתם יכולים לנסות ללמוד פייתון לבד בבית – אולי מסרטונים, אולי מאתרי אינטרנט אקראיים שמצאתם ונראים לכם טובים ואמינים. אבל ללמוד לבד מהבית לא יאפשר לכם מגע אמיתי עם השפה.

כדי להבין את השפה באמת, אתם צריכים להשתכשך בה, להתנסות בה. קורס פייתון באינטרנט שהוא גם מעשי יסייע לכם להכיר את השפה ואת מגוון התכונות שלה, ללמוד אותה מבפנים ולהבין אותה טוב יותר.

עדיף ללמוד מהטובים ביותר, כמו אלו שמלמדים ב-Real Time College: סגל המרצים הוא מהמובילים בתחומם ובעלי הסמכות או תארים מתאימים, עובדי היי-טק עם ניסיון פרקטי משמעותי שיפתחו בפניכם את השער לעולם הפייתון.

לימוד קורס מעשי: יתרונות

אם אתם מעוניינים להיכנס לעולם התכנות ולהבין את שפת הפייתון ואת הדרכים להשתמש בה, לימוד פייתון בעברית הוא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת.

קורס תיאורטי יכול לעזור, וגם ספר לימוד פייתון יכול לעשות עבודה לא רעה, אבל בקורס מעשי תקבלו את הניסיון הראשוני הנדרש לכניסה לשוק העבודה, שבקורס תיאורטי לא תוכלו לקבל.

Real Time College היא מקום כזה: החברה מפעילה חטיבת הדרכה איכותית עם ניסיון רב בהסמכה ובהכשרה טכנולוגית וניהולית, כולל קורס QA.

במה אפשר לעבוד אחרי קורס פייתון?

עקב היתרונות של השפה וההשתלבות שלה בפרויקטים רבים, הביקוש למפתחי פייתון הולך וגדל. בין אפשרויות התעסוקה אפשר למנות:

 • פרדיגמות תכנות מרובות
 • בדיקות רשת
 • כריית מידע ועיבוד נתונים
 • אינטליגנציה מלאכותית (AI) ומחקרים במדעי הנתונים
 • אפליקציות Web ופיתוח Web
 • גישה נוחה לבסיסי נתונים, התאמה אישית של ממשקים ושילוב מערכות מהיר
 • אבטחת סייבר

ללמוד פייתון – זה כדאי?

עוד כשהיתה בחיתוליה, בשנות ה-1990, נהנתה פייתון מפופולאריות גבוהה כשפת פיתוח. גם היום, הפיתוח בשפת פייתון ממשיך להשתדרג ולגרום לחברות היי-טק מובילות רבות להשתמש בה לפיתוח פרויקטים. אז למה כדאי ללמוד פייתון?

 • מגוון אפשרויות תעסוקה ושימושים
 • קהילת מפתחים תומכת
 • תחביר קל ללימוד, גמיש ונקי
 • קורס python יעניק לכם את הבסיס והידע הרלוונטי להמשך התקצעות בתחומים רבים בהייטק
 • מגוון ספריות לנושאים שונים המקצר את הליך הפיתוח
 • יעילות גבוה בעבודה עם בסיסי נתונים, פיתוח אוטומציה ועוד
 • לימוד python נחשב לקל יחסית ביחס לשפות תכנות אחרות
 

במה אפשר לעבוד אחרי קורס פייתון?

פייתון היא שפת פיתוח המאפשרת לכתוב תוכניות פשוטות במהירות; היא גם תומכת בפיתוח מונחה עצמים לכתיבת תוכנות מורכבות. השפה משמשת כשפת צד-שרת בפיתוחי Web וכשפת סקריפטים בעולם ה-DevOps, וגם לביצוע אוטומציה ומשימות אחרות.
התחביר האלגנטי והנקי של פייתון הופך אותה לשפה פשוטה להבנה ונוחה למדי לקריאה. היא ידועה בקודים המפורשים והברורים שלה, עם הפרדת ההזחה וללא סוגריים (בניגוד לשפות רבות אחרות). פייתון מאפשרת תכנות מונחה-עצמים, תכנות פרוצדוראלי, תכנות פונקציונאלי ותכנות גנרי. ספריית המודולים העשירה שלה גם מאפשרת לשלב תכנות מקבילי או מוכוון-אירועים. אפילו מנוע החיפוש של Google בנוי על פייתון.

 

שפת פייתון: אבן בסיס בתכנות של היום

פייתון היא אחת השפות הפופולאריות בקרב מפתחי תוכנה ומשמשת לבניית אפליקציות אינטרנט ומובייל, ולמרות הרמה הגבוהה שלה, לא קשה ללמוד אותה. איך עושים את זה? המשיכו לקרוא.

הרבגוניות, הגמישות והתמיכה בפיתוח מונחה-עצמים הופכות את שפת פייתון לאחת משפות התכנות שמפתחים, מדעני דאטה, מהנדסי תוכנה ואפילו האקרים – ממש אוהבים. חלק גדול מאפליקציות ה-Web והמובייל שאנחנו משתמשים בהם היום קיימות בזכות פייתון.

חוץ מזה, פייתון זו שפה מעולה לעיצוב שירותי אינטרנט שמתאימים הן לפרויקטים קטנים והן לפרויקטים ארגוניים גדולים, וגם כתמיכה בשפות תכנות מסוגים אחרים.
למרות שמדובר בשפה ברמה גבוהה שמסוגלת לבצע משימות מורכבות, קל ללמוד פייתון.

לכן, לימוד פייתון גם למתחילים וגם למתכנתים מנוסים. יש המון דרכים ללמוד פייתון; אפשר ללמוד באופן עצמאי (עם קורס פייתון אונליין), לעשות קורס פייתון אונליין חינם או לצפות בסרטוני הדרכה מקוונים.

עברו למידע נוסף אודות תכנית ההכשרה לפיתוח בשפת פייתון – קורס שייתן לכם ידע מעשי מגוון להמשך פיתוח קריירה בהייטק קורס פייתון.
או המשיכו לקרוא ולהכיר יותר טוב את אחת משפות התכנות הכי פופולריות בתעשייה ההייטק.

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

© כל הזכויות שמורות Real Time Group