מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  תמונת אווירה
  [ryv-popup video="https://www.youtube.com/embed/BhoZEIFPHOI?rel=0&controls=0&showinfo=0" frameborder="0"]

  מה זה C++ ומה הם השימושים של שפה זו?

  רקע לשפת C++

  ננסה לענות על השאלה מה זה C++ על ידי הגדרה בסיסית ומשם אנסה לפשט את העניין. שפת ++C הינה שפה שימושית ונפוצה ביותר כיום בשוק התכנות. ++C מבוססת על שפת C ומשלבת לתוכה את היכולת לתכנות מונחה עצמים, תכנות פונקציונלי ותכנות אימפרטיבי.

  בשונה משפות עיליות רבות הקיימות היום בשוק כגון: Python Java ו #C, שפת ++C משלבת בתוכה יכולות תכנות ברמת ה-Low Level. זוהי שפה המכילה בתוכה את "הטוב משני העולמות". היא בעלת יכולות של שפה עילית, אך עם זאת עדיין יכולה להשתמש בתכנות ומניפולציה של זיכרון המערכת.

  מאחר ושפת C++ נחשבת Low Level צריך להתמודד עם המון דברים מורכבים כמו ניהול זיכרון ועוד. בנוסף, צריך לדעת לכתוב המון קוד לפני שבכלל מקבלים איזשהו אב טיפוס לעבוד איתו אם אתם, למשל, מתכננים לבנות אפליקציה מאפס. מאחר ושפה זו יכולה להיות מאוד רחבה ומבלבלת אנו ממליצים בחום ללמוד אותה במסגרת מסוימת, עם מורה מומחה, שינחה אותך בדרך הנכונה. לשם כך בנינו את קורס C++ ואתה מוזמן להכנס לקישור ולקבל עליו פרטים נוספים.

  כאמור, שפת C++ מבוססת על שפת C הבסיסית עוד יותר וגם כאן אנו ממליצים לפנות ללימודים מקצועיים ומסודרים – קורס C.

  כוחה הגדול ביותר של שפת C++ היא מדרגיות. כלומר, יש לה יכולת גדולה להתמודד בצורה אלגנטית עם כמות גדולה של עבודה, גם אם היא גודלת וגודלת תוך כדי התהליך. היא נותנת למערכת את היכולת להגביר את התפוקה תחת עומס גובר. זו הסיבה, אם כן, שדברים כמו משחקים הדורשים גרפיקה גבוהה משתמשים בשפת C++.

  מה עם המהירות אתם שואלים? – נכון שהיום נוהגים להשתמש בג'אווה כדי להשיג תוצאות טובות ומהירות יותר אך בסופו של דבר אם אתה מפתח C++ מוכשר וטוב אתה יכול להגיע לתוצאות טובות יותר מבחינת מהירות.

  המינוס הכי גדול בשימוש בשפת C++ הוא שהיא "צורכת" המון קוד – כלומר, אתה תזדקק לצוות גדול כדי להתמודד עם כמות הקוד וזה לא תמיד משתלם. בנוסף, בגלל שרוב הדברים נעשים בצורה ידני יש כאן פתח לטעויות רבות. זו גם אחת הסיבות שפיתחו שפת Java. על כך ניתן ללמוד בקורס Java שלנו.

  שפת ++C בעולם המיקרו-מעבדים

  בגלל השילוב הייחודי של שפה זו, היא נפוצה מאוד לתכנות דרייברים עבור מיקרו-מעבדים שונים AVR,ARM ועוד. שילוב ייחודי זה נותן לנו את האופציה לפנות לחומרה ועם זאת להסתיר מידע שאנו לא רוצים שהמשתמש יראה. בתוצר הסופי המשתמש מקבל אובייקט עם פונקציות (פקודות) וכל שהוא צריך לעשות זה להפעיל פקודות של אובייקט הדרייבר.

  השימושים של שפת C++

  שפת ++C משמשת במגוון רחב של תחומי תכנות כגון:

  * בניית משחקי מחשב

  * יצירת GUI/UI

  * ממשק נתונים (DB)

  * פענוח אותות ועיבוד תמונה

  * עיצוב גרפיקה

  * תכנות ב-WEB

  * שימוש בפלטפורמות של QT

  * מנועים מתקדמים

  *שרתי אינטרנט

  חברות המשתמשות בשפת ++C:

  Apple, Samsung , Google, Pay pal, Autodesk and more.

  למד עכשיו הכל עלקורס C++

  אולי יעניין אותך גם:

  [ 2]