מלאו פרטים לקבלת יעוץ

קורס CUDA


CUDA-image

אודות הקורס

CUDA

בשנים האחרונות עם התפתחות הטכנולוגיה בתעשיית ההייטק ניתן לראות כי נוספו מספר תחומים חדשים פורצי דרך אליהם מופנים משאבים רבים לצורך פיתוחים אינטנסיביים ומורכבים במגוון רחב של תחומי החיים.

חברות ההייטק כיום בשוק המקומי והבינלאומי שואפות לספק פתרונות מתקדמים לצורך פתרון בעיות, ייעול תהליכים ויצירת מוצרים חדשים.

האתגר הוא שפתרונות מתקדמים שכאלו שלוקחים לשלב הבא את המעורבות של הטכנולוגיה בחיינו והאפקטיביות שלה עבורנו ברוב המקרים גם יצרכו משאבים רבים ויצטרכו שימוש בכוח חישוב בצורה אינטנסיבית על מנת לספק את השירות הרלוונטי, כאן בדיוק נכנסת לתמונה פלטפורמת CUDA.

פלטפורמת CUDA פותחה ע"י חברת NIVIDA על מנת לנצל את הכוח GPU של המחשב על מנת לבצע פעולות שדורשות פעילות אינטנסיבית של חישובים, ביצועים וכו. כוח ה CPU אינו מספיק בתחומים רבים ובעיקרם תחום עיבוד התמונה ועיבוד הווידאו.

בעת פיתוח פתרונות בתחומים כגון תחבורה אוטונומית, טיפולים רפואיים אוטומטים ועוד אנחנו נצטרך במקרים רבים את הגשר בין הקוד שפיתחנו לבין כרטיס גרפי לצורך קבלת משאבים חזקים לפעילות התוכנה ובעזרת לימודי פיתוח בפלטפורמת CUDA נוכל להשיג בדיוק את המטרה הזו ולמצוא פתח לעולם חדש של אפשרויות פיתוח תוכנה ועבודה בשוק ההייטק.

 

מבנה הקורס

קורס CUDA כולל הרצאות פרונטליות ותרגול מעשי.
קורס כולל:

  • תרגילי כיתה המלווים בהסברים, שיעורי בית ופתרונות באתר
  • חוברת קורס
  • סרטונים ומצגות באתר הקורס
  • ההרצאות מתקיימות פעם בשבוע בשעות הערב.
  • שעות לימוד – סה"כ 35 שעות לימוד אקדמיות
Introduction to GPU Computing
Installing and first program development
CUDA API
Simple Matrix Multiplication
CUDA Memory Model
Accelerated Code on GPUs
Additional CUDA API Features
Useful Information on CUDA Tools
Threading Hardware
Memory Hardware
Linux GPU Debugging
Parallel Thread Execution
Precision