קורס OpenCV

 
ראשי » קורסים » קורס OpenCV
 
מתאים לדורשי עבודה באישור התמת
 
מתאים לחילים משוחררים ע"ח פקדון
עיבוד תמונה logo עיבוד תמונה

.

תל אביבחיפה
לעוד פרטים על הקורסים לחץ כאן
קורס ערב משך הקורס: כחודש וחצי. שני מפגשים בשבוע. שעות: 18:00-22:00 ובימי ו': 9:00-13:00  

פתיחת קורס ערב:

לעוד פרטים על הקורסים לחץ כאן
קורס ערב משך הקורס: כחודש וחצי. שני מפגשים בשבוע. שעות: 18:00-22:00 ובימי ו': 9:00-13:00  

פתיחת קורס ערב:

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

   

  פרוייקיטים  

  קורס עיבוד תמונה

  עיבוד תמונה דיגיטלי מאפשר בעזרת פיתוח אלגוריתם לבצע פעולות ולהסיק מסקנות בעזרת ניתוח התמונה או הווידאו והוצאת מידע רלוונטי בעקבות כך למען המשך פעילות והסקת מסקנות בהתאם. בשנים האחרונות תחום עיבוד התמונה הדיגיטלי נמצא בהתפתחות מתמדת ובקצב צמיחה מאוד גבוה בעקבות התועלת, הייעול ומגוון הרחב של מוצרים שפיתוחים שכאלו יכולים להניב. עיבוד תמונה כולל 3 שלבים עיקריים: – ייבוא קובץ התמונה בעזרת כלים רלוונטים. – ניתוח התמונה בעזרת פיתוח אלגוריתם ייעודי וביצוע מניפולציות לפי צורך. – ייצוא המידע הרלוונטי לשלב הבא של ביצוע פעולות בהתאם למידע שנאסף ע"י האלגוריתם. בתהליך עיבוד התמונה אנו יכולים לבצע פעולות לפי צורך בשביל הסקת מסקנות: לדוגמא:
  • Checking for presence
  • Object detection and localization
  • Measurement
  • Identification and Verification
  כל אלו ועוד יכולים לעזור לנו בניתוח המידע ובהתאם לכך לחשב מיקום, לעשות בדיקות איכות של מוצרים ולמעשה להטמיע אוטומציה ובינה מלאכותית כמעט בכל אספט שנבחר. פיתוח האלגוריתם לנתח תמונה ובהתאם לכך לזהות מיקום וגבולות, מימדים, צבעים וכו פותח עבוברנו עולם שלם של אפשרויות כמעט בלתי מוגבלות. בהתאם לפוטנציאל התחום חברות הייטק רבות משקיעות משאבים רבים על מנת לפתח את היכולות שלהם בתחום עיבוד התמונה הדיגיטלי והדרישה למפתחים מיומנים בתחום נמצאת בשיאה ועתיד גם להתגבר בשנים הקרובות, מחקרים אחרונים הראו כי תעשיית ההייטק לא תצליח להתגבר על המחסור בעובדים שיודעים לעבוד עם AI ועיבוד תמונה וכי יש ביקוש רב בתחום זה.
  Image procceing-cover Cover

  כלים וטכנולוגיות נוספות בתחום של עיבוד תמונה

  Cuda

  פלטפורמה אשר פותחה ע"י חברת Nvidia והיא מאפשרת למתכנתים לפתח ולהריץ תוכנות בעזרת כרטיסי GPU. בעזרת פלטפורמת Cuda ניתן לנצל את הכוח של הכרטיס גרפי ולגיע להספקים וכוח עבודה גבוה בהרבה מאשר CPU השימוש ב GPU מאפשר למתכנתים כוח זמין במיוחד בפיתוחים אינטנסביים מסוג עיבוד תמונה, ווידאו וכו למידע נוסף עברו לעמוד – קורס Cuda

  OpenCV

  OpenCV היא ספריית קוד לטובת פיתוח בתחום עיבוד התמונה – Real Time Computer Vision זו ספרייה חינמית לשימוש חופשי אשר פותחה במקור ע"י אינטל ומאז צברה קהל אוהדים גדול וקהילה אשר מפתחת אותה ומוציאה גרסאות נוספות ומשופרות. לימודי פיתוח בתחום עיבוד התמונה הכוללים התמחות בפיתוח בעזרת OpenCV יכולים לשפר מהותית את סל הכלים של המפתחים אשר מתעניינם במקצוע מבוקש זה ורוצים לפתח קריירה בחזית התעשייה בעבודה בתחום של Image Processing – AI למידע נוסף עברו לעמוד – קורס OpenCV

  Edge Detection – Nvidia Jetson\Jetpack

  Server Detection – Xilinx Versal

  ללמוד ב- Real Time College

  Real Time College חטיבת ההדרכה מבית התוכנה Real Time Group, הנה מרכז להכשרה והשמה לתחומי ההייטק. Real Time Group היא בית תוכנה בעלת וותק של מעל לעשור ובעלת רשימת לקוחות ענפה בתעשייה בתחומי הפיתוח, האוטומציה והבדיקות, בין לקוחותינו נמנות חברות High-Tech כגון: Intel, IBM, Mellanox,AudioCodes, IBM, Eci, Micro-Semi, Abbot ועוד. חברתנו בעלת מספר ספק במשרד הביטחון ובין לקוחות בחברות ביטחוניות נמנות: Elop, IDF, Elbit, Rafal, EPS, Romvision אנו אף עובדים עם חברות מוסדיים כגון: Hapoalim, Bank Jerusalem, Medical, Epix Pharmaceuticals … . עם הצלחות במאות פרויקטים – אנו יודעים מה חברות דורשות ואיזה ידע הן מצפות למצוא אצל העובדים שלהם.

  היתרונות ללימודי פיתוח עיבוד תמונה ב- Real Time College

  • המרצים הם אנשי הייטק בעלי ניסיון מעשי, מומחים אשר עובדים בתעשייה.
  • סדנת הכנה לראיונות וגם – מחלקת ההשמה של החברה RT-HR, תדאג לעזור לך בכתיבת קורות החיים.
  • אפשרות להשתלבות עבודה במשרדי Real Time Group או בחברות השותפות שלנו.
  • גם אם לא הבנת או הפסדת שיעור, ביכולתך להגיע לשיעור פרטי – ללא עלות נוספת, עד 4 ש"א בשבוע.
  • כלל השיעורים מוקלטים וניתנים לצפייה במרכז ההדרכה.

  שאלות ותשובות

  1. בוגרי מכללות/אוניברסיטאות ובעלי תואר במדעים המעוניינים להתמקצע בתחום או כחלק ממסלול בינה מלאכותית 2. ידע וניסיון במערכות הפעלה Windows, Linux – יתרון 3. אנגלית ברמה טובה. 4. בעלי רקע ו/או ניסיון בפיתוח שפות – יתרון * קבלת המועמד תהיה מותנית בראיון ידע מקצועי + בחינה.
  Real Time Group היא בית תוכנה בעלת וותק של מעל לעשור ובעלת רשימת לקוחות ענפה בתעשייה לרבות חברות High-Tech ובמגוון ענפים כמו: Automotive, תעשיית הביטחון, בנקים, ביוטק ועוד. בזכות הניסיון שלנו בתעשייה ומגוון הפרויקטים שאנו מיישמים אצל לקוחותינו בחברות צבאיות ואזרחיות בתחומי פיתוח התוכנה, אוטומציה ובדיקות, אנו יודעים מה חברות דורשות ומה באמת חשוב להם ולכן אנו יכולים באופן טבעי לשלב סטודנטים שלנו אצל מגוון לקוחותינו.
  אנו מאמינים כי ההצלחה שלך היא גם ההצלחה שלנו וההצלחה שלך תלויה בהשקעה שלך בלימודים! לכן, קורס ביג דאטה מחולק לנושאים ובסוף כל נושא יהיה מבחן בכתב או פרויקט להגשה. הפרויקטים יעשו באופן יחידני ובתמיכה מלאה של המרצים וצוות המכללה. היתרון שאנו רואים בפרויקטים הוא עצום כי הוא מעניק לך את הניסיון שדרוש בתעשייה כך שתצא בסוף לימודי QA עם יתרון גדול מאוד.

  תיאור הקורס

  • תרגילי כיתה המלווים בהסברים, שיעורי בית ופתרונות באתר
  • חוברת קורס
  • סרטונים ומצגות באתר הקורס
  • ההרצאות מתקיימות פעם בשבוע בשעות הערב.
  נושאים  
  Introduction to Image and Video Processing  
  Signals and Systems  
  Fourier Transform and Sampling  
  Motion Estimation  
  Image Enhancement  
  Image segmentation  
  Image and Video Segmentation  
  Geometric PDEs  
  Image Recovery  
  Advanced Operations, Detecting Faces and Features  

  השאירו פרטים לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי

  שליחת טופס למשרדים   אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לתקנון

   [honeypot Email id:email class:email]

   כל הזכויות שמורות לחברת Real Time Group 2020