מלאו פרטים לקבלת יעוץ

קורס Nvidia GPUs


Nvidia GPUs-image

אודות הקורס Nvidia GPUs

בשנים אחרונות מתפתח תחום חדש בעולם הייטק - תחום עיבוד התמונה. פיתוחים חדשניים ומוצרים חוצי גבולות בתחומים של עיבוד תמונה בשילוב עם artificial intelligence צוברים יותר ויותר תאוצה והופכים להיות כלי משנה משחק בתעשייה הייטק.

ניתן לראות בבירור כי מידי יום, יותר ויותר תקציבים ורעיונות חדשים מונחים על השולחן למען פיתוחים חדשים בנושאי תחבורה אוטונומית, תעשייה רפואית, בטיחות ועוד.

השילוב של טכנולוגיות מתקדמות אלו ביחד עם יכולות של בינה מלאכותית, עיבוד תמונה, ניתוח וויזואלי של התמונה ע"י המחשב והסקת מסקנות בהתאם לכך, עומדים בחזית העשייה בתעשיית ההייטק הבינלאומית. ביחד עם פיתוחים חדשים- שמציגים רף חדש של יכולות ביצוע ושילוב תוכנה בחיינו למען שיפור תהליכים, ייעול ועוד- עולה גם הדרישה מהמחשב שיספק כוח חישוב בצורה מספקת שכן פיתוחים חדשניים גם דורשים זיכרון וכוח להרצת האלגוריתם שעלה בשנים האחרונות ביחד עם פיתוחים אלו.

חברת Nvidia העולמית זיהתה את הדרישה הגדולה למוצרי אלקטרוניקה מסוגים שונים ובדיוק בשלב זה היא נכנסה לתמונה, חברת Nvidia מובילה בפיתוח מוצרי האלקטרוניקה שונים בתחום עיבוד התמונה וביניהם לוחות שבבים, חומרה, לוחות אם, כרטיסי מסך ועוד. בעזרת כרטיסי מסך ומוצרים נוספים של חברת Nvidia המפתחים יכולים לקבל כוח זמין לעיבוד תמונה, זיהוי גבולות, ניתוח תמונה למען קבלת החלטות ועוד. ניצול כוח GPU של מוצרי Nvidia עומד במרכז כל פרוייקט פיתוח חדשני בתחומים אלו.

בקורס Edge Detection אנו נלמד באופן מעשי עובדה עם שני כלים של חברת Nvidia :

Jetson – מחשב קטן (Developer Kit )בעל כרטיס גרפי, זיכרון, אחסון ולמעשה מתפקד כמחשב קטן ורגיל אבל מיועד לפתח תוכנה בתחום של Edge Detection AI שעובד בצורה מעולה ביחד עם JetPack SDK שבעזרתו מנהלים את כל הליך הפיתוח בתחום והוא כולל מערכת הפעלה, ספריות קוד ועוד. בעזרת לימוד מעשי ומקצועי ושימוש בכלים אלו נוכל לפתח ולהשתלב בפרוייקטים הכי מתקדמים בתחום AI + Image Processing ולעבוד בחזית העשייה ובחברות המובילות של תעשיית ההייטק.

תיאור הקורס

  • קורס זה כולל הרצאות פרונטליות ותרגול מעשי.
  • קורס כולל:
  • תרגילי כיתה המלווים בהסברים, שיעורי בית ופתרונות באתר
  • חוברת קורס
  • סרטונים ומצגות באתר הקורס
  • ההרצאות מתקיימות פעם בשבוע בשעות הערב.

מבנה הקורס

קהל יעד

קהל היעד

  • בוגרי מכללות / אוניברסיטאות המעוניינים להתמחות בפיתוח מערכות בינה מלאכותית / AI.
  • מהנדסי חומרה/ תוכנה/ מדעי המחשב חסרי ניסיון בתחום זה אשר מעוניינים בהסבה מקצועית.
  • בעלי רקע וניסיון קודם רלוונטי לרבות פיתוח בשפת פייתון ועבודה עם מערכת ההפעלה לינוקס.