ראשי » איך ללמוד javascript

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  ג'אווה סקריפט הינה שפת סקריפטים בה משתמשים מתכנתים מדי יום בכל רחבי העולם.

  היא נמצאת במיליוני דפי אינטרנט ואפליקציות, ולרוב משתמשים בה בכל מה שקשור באינטראקטיביות, כלומר, במתן יכולות אקטיביות למשתמשי האתר. ג'אווה סקריפט, או בקיצורה- JS, הינה שפה דינמית המאופיינת ביכולתה להתאים גם לצד השרת וגם לצד הלקוח. כלומר, גם היא אחראית גם לתקשורת עם בסיס הנתונים וגם  נמצאת בפרונט, בנקודת הממשק של הגולשים עם האתר. ישנן דרכים רבות ללימוד ג'אווה סקריפט בעברית, אבל אחד מן הדברים החשובים ביותר עליהם צריך לשים דגש הינו שימוש בספריות, אשר יהפכו את התכנות למהיר ויעיל.

  איך ללמוד javascript

  לעומת שפות קוד אחרות, ג'אווה סקריפט הינה שפת תכנות מעט יותר מורכבת. אין זה אומר שהיא קשה בהכרח, אך למידה שלה כשפה ראשונה יכולה לקחת הרבה זמן. מי שרוצה לעשות קורס עצמאי באינטרנט, ראוי שיכין את עצמו עם למידת שפות כגון C ופייתון בטרם ייגש ללמוד לבדו JS. ועדיין, אין זה  אומר שלא ניתן ללמוד את השפה כשפה ראשונה. אם כן, מומלץ ללמוד באופן מקצועי מאנשי תכנות מומחים שמסייעים בגישור על פערי ידע. קורס ג'אווה סקריפט של מכללת ריל טיים הוא קורס שאורכו 100 שעות אקדמיות על פני שלושה חודשים, והוא נחשב מן הבולטים ביכולתו להביא את הסטודנטים לרמת תכנות גבוהה בזמן קצר יחסית.

  המרצים של מכללת ריל טיים

  הדרך הנכונה ללימודי javascript code בצורה מקצועית שבאמת עובדת ניתן רק מתוך ניסוי ותהייה- תרגולות, מטלות, מבחנים ופידבקים של אנשי מקצוע. המרצים של מכללת ריל טיים הם אנשי תכנות ותיקים ומנוסים, והם מלווים את הסטודנטים ביחס חם ואישי מצעדיהם הראשונים ועד תום הקורס. במהלך הלמידה, הם מלמדים אותם שיטות מיוחדות אותן פיתחו ובאמצעותן בנו קריירות הייטק מרשימות.