ראשי » לימודי machine learning online

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  machine learning לימודים אונליין הם דבר אפשרי בהחלט בימינו.

  לאחר עשרות ומאות שנים בהן התרגלנו לעובדה שרכישת מקצוע קורית בין כותלי מוסדות לימודיים בלבד, הרי שהיום אנחנו מבינים כי ניתן לעשות כמעט הכול מהבית. האינטרנט המהיר, האפליקציות הנגישות והאינטראקטיביות, תפיסות לימוד חדשות המותאמות לאופי צריכת התוכן של צעירים בימינו- כל אלה מסייעים רבות במעבר אותו עושים מוסדות לימוד רבים אל המרחבים הווירטואליים. הרצאות שאורכות שעה וחצי מסתכמות בארבע דקות מדויקות שמחלחלות לתודעתם של הסטודנטים באופן היעיל ביותר. בחנים, סרטונים וממשקים נוחים מסייעים כולם לייצר סביבה לימודית איכותית. הפלטפורמות המקוונות ללמידה אפילו מספקות רשתות חברתיות אשר מפצות על אובדן החוויה הסטודנטיאלית החברתית.

  לימודי machine learning online

  מכללת ריל טיים מציעה את אחד מן הקורסים הייחודים בישראל – קורס למידה מאשין לרנינג במתכונת מקוונת. הקורס כולל בתוכו את למידתם של כלים טכנולוגיים מורכבים, כמו גם כלים בסיסיים יותר כגון תכנות בפייתון או שימוש במערכת ההפעלה לינוקס. בנוסף, למדים הסטודנטים גם כלים מתחום ה- DEEP LEARNING וכן קורס ביג דאטה. לסטודנטים אשר מעדיפים ללמוד באופן פרונטלי, מוצע קורס ערב המתבצע בסניפי הצפון והמרכז של מכללת ריל טיים- בחיפה ובתל אביב. סגל המרצים הוא סגל איכותי של אנשי מאשין לרנינג ותוכנה בעלי ניסיון רב בפיתוח ומחקר.

  חטיבת ההשמה של המכללה

  הסטודנטים אשר מסיימים בהצלחה את מסלולי המכללה, עוברים סדנת הכנה לראיונות עבודה ובסיומה מתחילים סדרת ראיונות למשרות בתעשייה. המכללה עובדת בצמוד ליזמויות ופרויקטים חדשניים אליהם נחשפים הסטודנטים עוד משלבי הסטאז', כחלק מפרויקט הגמר שלהם. את ההתמחות מלווים המרצים, וכן, מהנדסים ומתכנתים מובילים בתחום. למסיימי קורס מאשין לרנינג מובטחת תעסוקה במשרות מצוינות המאופיינות ברמות שכר גבוהות, סביבות עבודה איכותיות ותנאים מצוינים.