ראשי » לימוד JAVA אונליין

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  ג'אווה היא שפה שנוצרה בתחילת שנות ה-90 ומאז ועד היום נחשבת לשפה הפופולרית ביותר בעולם.

  הערכות מצביעות על כך שבימינו ישנם למעלה מ-10 מיליון מתכנתים בעולם המשתמשים בשפה בשימוש יומיומי. בשפת JAVA משתמשים לפיתוח אפליקציות, רשתות חברתיות, משחקי מחשב, בדיקת תוכנה, אפליקציות אנדרואיד ועוד. על אף שהיא איננה השפה הקלה ביותר ללמידה, ניתן למצוא היום גם בפלטפורמות ללמידה מהבית כגון תוכנית לימוד JAVA אונליין אותה מציעה מכללת ריל טיים. עם זאת, בעבור אנשים שזוהי שפת התכנות הראשונה שהם למדים, מומלץ דווקא לבצע את הקורס במתכונת פרונטלית וללמוד ביחס אישי מהמרצים הטובים ביותר.

  לימוד JAVA אונליין

  קורס ג'אווה של מכללת ריל טיים הוא קורס המחולק לשני חלקים- בסיסי ומתקדם, וכל אחד מהם באורך 45 שעות אקדמיות (סה"כ 90 שעות). במהלך הקורס, הסטודנטים למדים את השפה החל ממושגים בסיסיים בעולם התכנות, ועד לרמה פרקטית מקצועית גבוהה המאפשרת להם לתכנת בעצמם. הלימודים נעים בין לימוד ידע תיאורטי ובין תרגול מעשי רב אותו בוחנים המרצים, אשר עובדים עם כל סטודנט במטרה לקדמו לרמות תכנות מקצועיות. מלבד קורס ג'אווה, המכללה מציעה עוד קורסים רבים לשפות קוד, כגון פייתון, JAVASCRIPT, HTML, C++ ועוד. עם הגיעם למכללה, הסטודנטים עוברים ראיון כניסה, ובונים תוכניות מודולריות על פי שאיפותיהם ועל פי הנושאים המתאימים להם.

  המסלולים המלאים של המכללה

  מלבד הקורסים הממוקדים, ישנם גם מסלולי הכשרה למקצועות מלאים כגון לימודי בדיקת תוכנה או מסלול הסייבר. כחלק ממסלולים אלו, הסטודנטים למדים גם שפות כגון ג'אווה ופייתון, אך גם שימוש בכלים נוספים כגון ספריות מידע, פריים-וורקס ועוד. מסלולי המכללה, כמו גם הקורסים הממוקדים, מועברים על ידי אנשי הייטק ותוכנה שלקחו חלק בכמה מחברות הסטארט אפ המצליחות בישראל.