ראשי » ללמוד פייתון אונליין

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  אנשים רבים ניגשים ללמוד פייתון מסיבות שונות. שפת פייתון נוסדה בשנת 1991 ומאז הפכה לאחת משפות התכנות הנפוצות בעולם, כאשר היום שימושים רבים לה. הסיבות ללימוד פייתון הן רבות- ישנם אנשים הלומדים את השפה להעשרת ידע בעוד אחרים רוכשים את הכלי המבוקש להסבת מקצוע או להרחבת סל הכלים שלהם בתור מתכנתים או בודקי תוכנה. אחת הסיבות שרבים ניגשים ללימוד התוכנה היא משום שהיא נחשבת לאחת מן השפות הידידותיות ביותר למתכנתים צעירים.

  ללמוד פייתון במתכונות שונות

  מכללת ריל טיים מכשירה מדי שנה סטודנטים למקצועות ההייטק השונים- החל מקורסי QA ואוטומציה, דרך פיתוח מערכות משובצות מחשב, מסלולי עיבודי תמונה, שיווק דיגיטלי וכו'. מכללת ריל טיים שמה דגש רב על שאיפותיו של הסטודנט, ועל כן ישנן אפשרויות רבות ללימוד- החל מקורסים בודדים של שפות ספציפיות ועד למסלולים מלאים המאפשרים לשלוט במגוון רחב של כלים. כך לדוגמה, קורס פייתון בודד נמשך כ-90 שעות, אך ניתן גם ללמוד את השפה כחלק ממסלול בודקי תוכנה או כחלק ממסלול מתכנתי FULL STACK.

  מגוון עשיר של לימודים

  המכללה מאפשרת ללמוד עוד שפות רבות כגון JAVA ו- C++ ולהמשיך להעשיר את הידע גם לאחר סיום הקורסים. קיימים במכללה קורסים ברמות שונות, למתחילים ולמתקדמים. בסיומם של המסלולים המלאים, המכללה מעניקה סטאז' בחטיבת הפיתוח וסדנת הכנה לראיונות עבודה המאפשרת לבצע את ההכניסה לעולם ההייטק באופן חלק יותר.