ראשי » ללמוד java code

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  בימינו ניתן ללמוד java code בדרכים רבות.

  מדובר בשפת תכנות שהיא בגדר חובה לאנשי מקצוע שרוצים לעבוד במקצועות התוכנה, ועל כן, מוסדות רבים מציעים מתכונות שונות ללמידתה. בעוד אוניברסיטאות מציעות ללמוד ג'אווה אונליין כחלק ממסלולי הנדסת תוכנה או מדעי המחשב, מוסדות פרטיים הבינו כי הדור החדש של המתכנתים מחפש דרכים קצרות ויעילות יותר להשיג את הכשרתו. במקום לבזבז ארבע, חמש או שש שנים על למידה של חומר רחב, שחלק גדול ממנו כלל איננו מתאים לכל סטודנט, מצליחים צעירים רבים בימינו לבנות לעצמם תוכניות לימוד מודולריות בהתאם לשאיפותיהם ויכולותיהם האישיות. במוסדות כגון מכללת ריל טיים, ניתן ללמוד JAVA כקורס עצמאי, או כחלק מתוכנית לימוד אותה הסטודנט יכול להרכיב בעצמו.

  ללמוד java code

  קורס java הוא קורס שאורכו 90 שעות אקדמיות הנפרסות על פני חודשיים. הלימודים הם לימודי ערב במהלכם נפגשים הסטודנטים לשני ימים מרוכזים מדי שבוע בכיתות המכללה. הקורס מחולק לשני חלקים- קורס הבסיס וקורס המתקדמים, והוא מתאים גם בעבור אנשים שזוהי דריסת רגלם הראשונה בתחום התוכנה, וגם בעבור מתכנתים שרוצים להתמקצע בשפה ולהרחיב את סל הכלים המקצועי שלהם. במקביל, סטודנטים משלבים גם לימודי פייתון, C++, HTML ועוד. מלבד הקורסים הספציפיים, יכולים הסטודנטים ללמוד את החומר גם כחלק ממסלולים מלאים, כגון, קורסי בודקי תוכנה המכשיר אנשי הייטק לתפקידי QA בזמן קצר וביעילות מרבית.

  תמונת אווירה

  חטיבת הפיתוח ריל טיים

  לקבוצת ריל טיים ישנה גם חטיבת הפיתוח במקביל לחטיבת ההדרכה (המכללה). חטיבת הפיתוח הינה גוף יזמות טכנולוגי פעיל בתעשיית ההייטק הישראלית, והוא מספק לחברות רבות ייעוץ ושירותי פיתוח, וכן לוקח חלק במספר שותפויות עסקיות במיזמים טכנולוגיים חדישים. המסלולים במכללה מסתכמים בסטאז'ים אותם מבצעים הסטודנטים בחטיבת הפיתוח, בליווים של מהנדסים ואנשי הייטק מובילים.