ראשי » קורס לימוד פייתון

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  הפופולריות של קורס לימוד פייתון פרטי רק הולך וגדל לעומת לימודי הנדסת תוכנה אוניברסיטאיים מדי שנה. בעבר, עולם ההייטק נתפס כעולמם של בוגרי מדעי המחשב ובוגרי לימודי הנדסת תוכנה, ונדמה כשייך לאליטה מצומצמת אשר קיבלה לחיקה רק את יוצאי מוסדות הלימוד "הגבוהים" בארץ. מאידך, בימינו ניתן לראות כיצד המגמה הולכת ומשתנה, ומשרות רבות מאוישות דווקא על ידי מתכנתים שהגיעו מתוכניות לימוד פרטיות.

  קורס לימוד פייתון

  על אף היוקרה אשר מגיעים איתה בוגרי אוניברסיטאות, ישנו יתרון עצום למתכנתים אשר מצליחים ללמוד ולרכז את מקצועיותם בזמן קצר יחסית. הדבר מאפשר להם להשתלב מוקדם יותר במקצועות התחלתיים בשוק ההייטק ולצבור ניסיון רב (אשר משמעותי יותר מכל בהפיכתו של מתכנת למקצוען). הכשרתם של מהנדסי תוכנה ומדעני מחשב מתרחשת על פני קרוב לחמש שנים אשר משלבות בתוכן מכינות, מבחני פסיכומטרי וקורסים לשיפור בגרויות. בזמן התואר עצמו, סטודנטים רבים מגלים כי מספר לא מבוטל של קורסים בהם השקיעו זמן ואנרגיה כלל לא משפרים את יכולותיהם או מקבלים ביטוי רלוונטי במקצוע העתידי. מסלולים אלה לעיתים רבות מבזבזים זמן יקר הנגזל משנות קריירה אפשריות.

  חטיבת הדרכה ריל טיים

  קורס python במכללת ריל טיים מתבצע על פני כתשעים שעות אקדמאיות, או כחלק ממסלולי התכנות ובדיקת התוכנה שאורכם בין חצי שנה לשנה. רמת המקצועיות אליה מגיעים המתכנתים היא מהגבוהות ביותר, ובמהלך כל חודשי ההכשרה, הלימודים מתרכזים בנושאים הרלוונטיים והחמים ביותר בשוק ההייטק.