השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!

קיימות בעולם שפות תכנות רבות ולכל אחת תכונות משלה ושימושים משלה. ג'אווה, HTML ,++C - אלו הן רק קומץ קטן ממגוון השפות הקיימות, בעוד ישנן שפות המאופיינות בפשטות ואחרות שדווקא מצטיינות ביכולתן לשרת פונקציות המצריכות מהירות ועוצמה.

שפות קוד קיימות כבר עשרות שנים והן הולכות ומשתכללות מדי שנה, ומשתפרות עם גרסאות חדשות. אחת משפות הקוד הנפוצות בעולם הינה פייתון והיא נוסדה בשנת 1991.

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות כיצד השימוש בה הולך וגובר בקרב חברות המפתחות אפליקציות ואתרי ווב.

קורס פייתון למתחילים

פייתון היא שפה שניתן להשתמש בה בכל מערכות ההפעלה, והיא קלה ופשוטה לתפעול. בעבר היא התאפיינה באיטיותה וביכולות הביצוע הנמוכות שלה, אך בעקבות פיתוחם של כלים טכנולוגיים שונים, כעת ניתן להשתמש בה למגוון עצום של צרכים, גם לכאלה המצריכים יכולות עיבוד נתונים עוצמתיות.

פייתון היא אחת מן השפות המומלצות ביותר ללימוד בקרב מתכנתים צעירים, ודרכה הם לומדים לא רק איך לתכנת, אלא גם איך ללמוד שפות נוספות בצורה מהירה ויעילה יותר. 

קורס פייתון למתחילים הוא קורס שאורכו 90 שעות אקדמיות והוא מתבצע בלימודי ערב במשך שלושה עד ארבעה חודשים.

מלבד הקורס הפרטני, את שפת פייתון ניתן ללמוד גם כחלק מהמסלולים המלאים של המכללה, וביניהם, מסלול בדיקת תוכנה ואוטומציה, מסלול מערכות משובצות מחשב ועוד.

חטיבת ההשמה ריל טיים

מכללת RTC הינה זרוע אחת מבין שלושת הזרועות הטכנולוגית של בית התוכנה RTG.

אחת מן הסיבות שהמכללה אפקטיבית כל כך בהכשרתם של אנשי הייטק, היא משום שבמקביל למכללה, פועלת חטיבת ההשמה של הקבוצה. חטיבה זו אחראית על מיקור חוץ של אנשי תוכנה והייטק, והיא פועלת באופן צמוד לסטודנטים, ומסייעת להם להשתלב במשרות מצוינות.

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

© כל הזכויות שמורות Real Time Group