ראשי » קורס FULL STACK

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  בנייה ופיתוח של אתרים הוא עולם מדהים שממשיך להתפתח מדי יום בקצב מסחרר, ומאפשר לייצר אתרים בעלי יכולות חישוב גבוהות מחד, וממשק נוח ונעים למשתמש מנגד. בעבר, בוני אתרים היו מתחלקים לשני סוגים של התמקצעות- צד השרת וצד הלקוח. צד השרת היה מתעסק ביכולות החישוב והמענה לדרישות ובקשות המשתמשים, וצד הלקוח לממשק האינטראקטיבי ובעצם לפני השטח מולם ניצב הגולש באתר. בשנים האחרונות חלה תפנית כאשר התפתחה התובנה שאתרים אשר מנוהלים על ידי מפתחי אתרים המתמקצעים בשני צדדי התכנות הם אתרים נוחים ויעילים יותר המצליחים לגשר בין העולמות בצורה שלמה.

  קורס FULL STACK

  הקורס להכשרת מפתחי ה- WEB של מכללת ריל טיים הוא קורס המכשיר מפתחי אתרים בארבעה שלבים. החל מבניית אתרים בסיסית, דרך למידת צד השרת, למידת צד הלקוח ועד למידת FRAMEWORKS להשלמת האיחוי שבין שני העולמות. קורס FULL STACK אונליין במכללה מתבצע במתכונת של חמישה מפגשים שבועיים לאורך ארבעה חודשים בלימודי יום, או שלושה מפגשים שבועיים למשך עשרה חודשים בלימודי לילה.

  מפתחי אתרים בריל טיים

  במהלך הקורסים למדים מפתחי האתרים להשתמש במגוון רחב של כלים, החל מלימוד JAVA ו- PYTHON, ועד ל JWT ו- SOCKET, במהלך הלימודים מבצעים הסטודנטים התמחות בכלים של GOOGLE ו- FACEBOOK כחלק מן הסטאז' המעשי. אל הקורסים מגיעים אנשים חסרי הכשרה בעולמות התוכנה והאתרים, וכמותם גם אנשי הייטק שרוצים להתמקצע ולשכלל את יכולותיהם.