ראשי » קורס QA קצר

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  לעומת מסלולי תכנות רבים, קורס QA קצר באופן יחסי, ומהווה את אחת מן ההכשרות המשתלמות ביותר ביחס לקריירה אליה הוא פותח דלתות. כשאנחנו מדמיינים תהליך של רכישת מקצוע, אנחנו מדמיינים מספר שנים של לימודים שבסיומן נשתלב בשוק העבודה, נתחיל מרמות שכר נמוכות ולאחר כמה שנים טובות נצליח לטפס למשכורות מפרנסות באמת. לעומת זאת, מסלולי QA הם בדיוק הפוכים- ההכשרה נמשכת מספר חודשים בלבד, והשכר הממוצע למסיימי הקורסים עומד על כ-15,000 שקלים במשרות התחלתיות.

  קורס QA קצר

  נקודת הפתיחה של משרות בודקי התוכנה היא רק ההתחלה של קריירה מופלאה. רמות השכר מטפסות במהרה ותוך שנתיים בודקי תוכנה מצליחים לבסס משכורות של 21,000 שקלים, אליהם מתלווים תנאים מצוינים וסביבות עבודה נעימות. עבודתם של בודקי תוכנה היא עבודה משמעותית ומפרה, במהלכה נמצאים הבודקים במצב של התפתחות מתמדת. קורס QA אוטומציה במכללת ריל טיים מתבצע כקורס בוקר של חמישה ימי לימוד מלאים בשבוע, או כקורס ערב הנפרש על פני שנים עשר חודשים של לימודים חצי שבועיים. כך, יכולים סטודנטים לבחור בתוכנית המתאימה להם, במידה והם מסוגלים להתנתק מהכול ולזרז תהליכים, או מעדיפים לעבוד ולהמשיך לנהל את חייהם במקביל לקורס.

  תמונת אווירה

  מכללת ריל טיים

  קורס QA אונליין הוא רק מסלול אחד מבין מסלולי מקצועות ההייטק אותם מציעה המכללה. מדי שנה המכללה מכשירה בודקי תוכנה, מתכנתים, מתכנתי FULL STACK ומערכות EMBEDED, ומשגרת אל עולם ההייטק דור חדש של הייטקיסטים.