השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!

קורס machine learning מומלץ

עולם הטכנולוגיה הוא עולם דינמי ומתפתח עם עשרות פיתוחים טכנולוגיים שמשפרים לנו את החיים מדי יום, וכמו כן גם מלמדים אותנו דרכים חדשות ויעילות יותר בעולם הפיתוח. נכון לעכשיו, נעשה שימוש בלמידת מכונה במספר תחומים ותעשיות. לדוגמה, אבחון רפואי, עיבוד תמונה, חיזוי, סיווג, שיוך למידה, רגרסיה וכו'.

למידת machine learning חשובה מכיוון שהיא מעניקה לארגונים מבט על מגמות בהתנהגות לקוחות ודפוסי תפעול עסקיים, וכן תומכת בפיתוח מוצרים חדשים. רבות מהחברות המובילות כיום, כמו פייסבוק, גוגל ואובר, הופכות למידת מכונה לחלק מרכזי מהפעילות שלהן.

machine learning הוא אחד התחומים היותר מעניינים ומתקדמים בעולם הטכנולוגיה. אז מה זה machine learning, ולמה כדאי ללמוד את זה?

מה זה Machine learning?

machine learning, כשמו כן הוא, הוא תחום בעולם הטכנולוגיה ובעצם הבינה המלאכותית (AI), העוזר למחשב בעצם ללמוד לעשות דברים בכוחות עצמו, ללא כל עזרה חיצונית אנושית כלל. בעזרת טכנולוגיה מתקדמת זו, אנו נלמד את המחשב פקודות שונות ומידע אשר מהם הוא ישאב את כל מה שהוא צריך על מנת להעניק פתרונות יעילים בזמן קצר יחסית.

מה זה בשפה יותר מקצועית? אנו מלמדים את האלגוריתם של התוכנה במחשב לקרוא מידע המתבסס על סטטיסטיקות ובכך למצוא פתרונות ישירות מה-data base שלו, ובכך הוא לא צריך להיעזר בשום גורם אנושי, מה שחוסך זמן וכסף משמעותית. האם זה יעיל מספיק? יש יגידו שכן, יש יגידו שעדיין לא מפותח, אבל אין ספק שמשין לרנינג זה העתיד.

למה ללמוד בינה מלאכותית?

בקורס בינה מלאכותית, הסטודנט לומד כיצד מוחו של המחשב פועל, ובעצם איך לגרום למוח של המחשב לפעול בדיוק כמו מוח אנושי. זהו נושא מרתק, מעניין, מתקדם מאוד מבחינה טכנולוגית ובעיקר פתוח להמון רעיונות, שינויים, וכיוצא בזה.

המטרה הסופית של בינה מלאכותית זה לגרום למחשב לשנן דברים ולזכור דברים, ובכך לתפקד ממש כמו תלמיד המתכונן למבחן. התובנות הרבות בתחום זה יכולות להועיל להרבה מאוד חברות, במגוון תחומים. תחום הבינה המלאכותית הוא תחום מאוד מתקדם ועדיין יש לו הרבה מאוד לאן לשאוף מבחינה טכנולוגית אך זהו תחום מרתק בו מגלים עוד ועוד מדי יום.

כשלומדים משין לרנינג, בינה מלאכותית מתמקדים ב-SQL, שפת התכנות פייתון, Deep Learning, Machine Learning ובעצם איך האלגוריתם עובד בתוך מוחו של מחשב. כך אפשר להתחיל להבין, אפילו קצת, את הליך הפעולה ואיך ניתן לגרום למחשב לחשוב בדיוק כמו בן אדם. כל סטודנט שבוחר ללמוד בינה מלאכותית מקבל ידע טכנולוגי מתקדם ויכול להתברג בחברה גדולה שמתעסקת בעולם האינטליגנציה המלאכותית.

לימודי Machine Learning ב Real Time Group

קורס machine learning של מכללת Real Time Group - הוא קורס מקיף ומעשי המתבסס על הניסיון הרב של מרכז הפיתוח של המכללה. הסילבוס והתכנים של לימודי machine learning מתעדכנים על בסיס קבוע.

בית תוכנה ומרכז הדרכה Real Time Group מספק שירותי פיתוח, הדרכה והשמה למאות חברות הייטק בארץ ובחו"ל. כיום ישנה דרישה גבוהה מצד לקוחותינו לפרויקטים בתחום
machine learning ולכן אנו מחפשים מועמדים המעוניינים להצטרף אלינו - ללמוד ולעבוד איתנו.

מסלולי הכשרה למקצועות הייטק הכי מבוקשים כיום:

קורס הייטק ממוקד

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

© כל הזכויות שמורות Real Time Group