מה זה Scientific Python?

עודכן לאחרונה: 9 אוקטובר, 2023

יש לכם שאלות? נשמח לדבר איתכם ולענות על הכל

מה זה SciPy?

הפיתוח בשפת פייתון בתחום מדע הנתונים ובינה מלאכותית הולך יד ביד ביחד עם מגוון ספריות בעלות קוד מוכן ופונקציות שניתן להשתמש בהם בפרויקטים וכך לחסוך זמן יקר ומשאבים. בפיתוח Scientific Python יש צורך בביצוע חישובים מורכבים באופן תמידי ולכן מפתחי פייתון ברחבי העולם התאגדו יחדיו לייצור ספריות קוד למגוון רחב של מטרות ופתרונות בין היתר בפיתוח בינה מלאכותית.

אחת הספריות הפופולריות בעולם בדיוק למטרה זו היא ספריית SciPy, ספריית קוד זו מוצעת להורדה ולשימוש חינמי וניתנת לשילוב בכל פרויקט פיתוח בפייתון. היתרון הגדול של ספרייה זו ולכן כה חשוב שהיא תהיה נוכחת בארגז הכלים של מפתחים בתחום מדע הנתונים היא שהיא תעזור, תקצר ותייעל את הפיתוח ותציג מגוון חדש של אפשרויות בעבודה עם מספרים, מערכים, ומניפולציות מתמטיות נוספות.

SciPy עובדת בשיתוף עם ספריית הקוד NumPy וביחד הם מציגות פונקציות, עבודה עם מערכים ובכלל, קוד מוכן שניתן להוריד בחינם ולהשתמש. בהמשך ישיר ליתרונות ולפופולריות של ספריות אלו יש להם שימוש מאוד נרחב בתעשייה וביקוש בחברות ההייטק והסטרטאפים, חשוב כי הידע בעבודה עם SciPy יהיה חלק מהידע ותיק העבודות של כל מפתח Scientific Python אשר רוצה להשתלב בתעשייה ולהתחיל קריירה בתחום.

לסיכום, יתרונות השימוש בספריית SciPy

  • ספריית SciPy פותחה בקוד פתוח וחינמית לשימוש
  • עובדת ביחד עם הספרייה הפופולרית NumPy
  • קוד מוכן מראש להתמודדות ופיתוח מערכים ופעולות מתמטיות מסובכות
  • מהירות חישוב וביצוע גבוהה
  • ספרייה פופולרית אשר נמצאת בשימוש נרחב בתעשייה
  • קהילה תומכת ופורומים של מפתחים שיכולים לעזור בפתרון בעיות
  • פופולריות גבוהה ושימוש אינטנסיבי בחברות הייטק בתחום הבינה מלאכותית

קורסי הייטק מומלצים


תחומי לימוד הכי מבוקשים בהייטק בשנת 2024

יש לכם שאלות? נשמח לדבר איתכם ולענות על הכל
© כל הזכויות שמורות Real Time Group