ראשי » Python קורס דיגיטלי

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  Python קורס דיגיטלי הוא קורס מצוין בעבור מתכנתים בתחילת דרכם.

  דרך שפת הפייתון הם יכולים להבין אם עולם התוכנה מתאים עבורם, וכן, לסגל הרגלי למידה בהם יוכלו להשתמש בעת למידתן של שפות קשות יותר. קורס פייתון במכללת ריל טיים הוא קורס שאורכו 90 שעות אקדמיות, ואותו עושים מתכנתים צעירים כמו גם מתכנתים ותיקים שרוצים להרחיב את סל הכלים שלהם, או להעמיק את הידע שלהם בשפה שהפופולריות שלה נמצאת בעלייה משמעותית בשנים האחרונות. פייתון היא שפה שניתן להשתמש בה למגוון עצום של תכונות והיא פועלת בכל מערכת הפעלה, ולכן, היא נפוצה בכל רחבי העולם.

  Python קורס דיגיטלי

  משום שאת פייתון למדים מתכנתים רבים בתחילת דרכם, מומלץ ללמוד את השפה דווקא בלמידה פרונטלית. על אף שישנם קורסים מקוונים מצוינים ללמידת כל השפות, דווקא את אחת השפות הקלות מומלץ ללמוד ממומחים. עבודה צמודה עם מרצים שהם אנשי מקצוע בעצמם הופכת את הלמידה לאפקטיבית, מאתגרת ומחשלת. בקורס פייתון אונליין במכללת ריל טיים, הסטודנטים למדים את השפה באמצעות תרגולות רבות ושיעורי בית, במטרה לבנות להם בסיס איתן בעולם התכנות. בסופו של דבר, מלבד השימוש בשפה עצמה, ישנם עוד כלים טכנולוגיים רבים בהם משתמשים בעולם ההייטק, והם נשענים על שפת פייתון.

  תמונת אווירה

  המרצים של המכללה

  אחד מן הדברים שהופכים את הלימודים במכללת ריל טיים למקצועיים כל כך, הוא סגל המרצים המקצועי. המרצים כולם הינם אנשי הייטק מקצועיים בעלי ניסיון רב שנים בעבודה עם חברות הסטארט אפ, ההייטק ואף התעשייה הביטחונית בישראל. חלקם אף החלו את דרכם בין כותלי המכללה. כחלק מן המסלולים המלאים (סייבר, QA, devops ועוד), זכאים הסטודנטים לשעות פרטניות במהלכן המרצים מסייעים להם להתגבר על פערי ידע, ולרוץ על החומר.