ראשי » לימודי בדיקת תוכנה

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  במשך השנים, התרגלנו לחשוב שכדי להצליח בחיים אנחנו חייבים להשלים בגרות, להוסיף מקצועות ריאליים,

  לעשות פסיכומטרי, לעשות מכינה, לעשות תואר, לפרוס אותו על פני מספר שנים כדי לסיים בציונים גבוהים… ורק אז, לאחר כשש שנים בערך, להצליח לעשות את צעדינו הראשונים בתחילתה של קריירה. אך למען האמת, היום, אנחנו מבינים כי ישנן דרכים אלטרנטיביות שלוקחות את שש השנים הללו ומכווצות אותן לכדי שישה חודשים. באופן מפתיע, דווקא בעולם ההייטק שקורץ לכולם בתנאיו ובמשכורותיו, הביקוש לתארים הולך ופוחת, והדלתות נפתחות בפני אנשים שמגיעים עם ידע וניסיון על פני אנשים שמגיעים עם רזומה אקדמי.

  לימודי בדיקת תוכנה

  לימודי QA במכללת ריל טיים מתבצעים בשתי מתכונות ביניהן יכולים לבחור הסטודנטים. האחת היא מתכונת לימודי היום, במהלכה הסטודנטים נפגשים לשלושה ימים מדי שבוע למשך כשישה חודשים, והשנייה היא קורס ערב, במהלכה הסטודנטים יכולים לפרוס את לימודים על פני שנה שלמה. בתום הלימודים, הסטודנטים עוברים סדנת ראיונות עבודה ויוצאים לסדרת ראיונות אותה בונה חטיבת ההשמה של קבוצת ריל טיים. הסטודנטים ניגשים לראיונות עבודה אלו לאחר שצברו ניסיון רב בתרגולות בכיתה, בפרויקט הגמר ובסטאז' מעשי של 100 שעות בחטיבת הפיתוח של הקבוצה. משך ההכשרה של קורס בדיקת תוכנה אונליין הוא 620 שעות אקדמיות הכוללות לימוד כלים ושפות שונות כגון ג'אווה, פייתון ועוד.

  בית התוכנה ריל טיים

  מאז הוקם בשנת 2007, בית התוכנה ריל טיים נחשב לאחד מן המוסדות הטכנולוגיים הבולטים בתעשייה הישראלית. הקבוצה כוללת בתוכה את שלושת הזרועות שעובדות יחד במטרה לייצר את דור ההייטק הבא ולפתח את תרבות התוכנה בישראל. חטיבת ההדרכה הינה מכללה להכשרת אנשי תוכנה, חטיבת ההשמה עוסקת במיקור חוץ של עובדי הייטק, וחטיבת הפיתוח הינה חברה לייעוץ ולשיתופי פעולה ביזמויות טכנולוגיות חדשניות.