מלאו פרטים לקבלת יעוץ

אחד מן המקצועות החשובים ביותר בעולם התוכנה הוא מקצוע בודק התוכנה.

מדובר בעצם באנשים שתפקידם הוא לאתר באגים ולמנוע מהם להגיע אל שלבי הייצור של המוצר. בודקי תוכנה משתמשים בסקריפטים שמטרתם לאתר את אותן תקלות ומדווחים עליהן למפתחי התוכנה, ולכן, עליהם להכיר לעומק שפות תכנות וסקריפט שונות. אחד מן היתרונות במקצוע בודקי תוכנה הוא העובדה שמדובר בתפקיד מבוקש ביותר שאיננו מצריך תואר ראשון או לימוד לאורך שנים. בודקי תוכנה מקצועיים יכולים להשלים את הכשרתם תוך מספר חודשים מועט יחסית, ולהגיע לרמות גבוהות אם הכשרתם מתבצעת בקורסים איכותיים.

לימודי תעודה בודק תוכנה

אנשי הייטק רבים מתחילים את דרכם כבודקי תוכנה ולאחר שצוברים ניסיון, עושים הסבה והופכים למפתחים בעצמם. אחרים מתקדמים לעמדות ניהול ומוצאים את עצמם בזירות ה- devops או בניהול צוותי QA. בודקי תוכנה אחרים שרוצים להמשיך ולהתמקד בבדיקות התוכנה, מתפתחים לכיוון האוטומציה, ולמדים לפתח בעצמם סקריפטים לאיתור באגים. כך או כך, מסלולי הפיתוח של בודקי התוכנה הם רבים ומדובר בקריירות מתגמלות ביותר. קורס בדיקות התוכנה והאוטומציה המלא של מכללת ריל טיים הוא מסלול שמתבצע על פני שישה חודשים, ובסיומו הסטודנטים נחטפים לחברות הייטק, סטארט אפ ולתעשייה הביטחונית, עם משכורות התחלתיות של כ-15,000 שקלים. במהלך מסלול ההכשרה, צוברים הסטודנטים ניסיון רב מתוך סטאז' מעשי שאורכו 100 שעות בליווי מתכנתים, בודקי תוכנה ומהנדסים מנוסים.

[caption id="attachment_2435" align="aligncenter" width="1000"]לימודי תעודה בודק תוכנה לימודי תעודה בודק תוכנה[/caption]

מכללת ריל טיים

המכללה הטכנולוגית ריל טיים הינה מכללה למקצועות ההייטק והתוכנה, והיא מכשירה כבר למעלה מעשור את אנשי התוכנה הטובים ביותר בישראל. בין המסלולים השונים ניתן למצוא את מסלול לימודי תעודה בודק תוכנה ואוטומציה, מסלול הסייבר ואף מסלול השיווק הדיגיטלי. המרצים של המכללה הם אנשי הייטק מנוסים שמעניקים מן הידע והניסיון שלהם לטובת הצלחתם של הסטודנטים.