ראשי » קורס אוטומציה אונליין

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ





  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  אין חכם כבעל ניסיון, היה מי שאמר. ומי שמגיע מעולמות התוכנה יוכל להעיד כי מדובר במכלול יכולות שהדרך היחידה לרכוש אותן הוא רק באמצעות ניסיון רב- תרגולים, שגיאות, ניסוי ותהייה.

  במיוחד כאשר מדובר במקצועות כגון בדיקת תוכנה ואוטומציה, היכולת של הבודקים להיות מדויקים היא קריטית. הם מעצם מבצעים את בקרת האיכות של המוצר בעבור החברות, וטעויות שלהם יכולות להיות קריטיות להצלחתן. בימינו, רבים נוטים ללמוד תוכנה במתכונת דיגיטלית, בשיעורים מקוונים ואף ללא מרצים. ועל אף שניתן ללמוד שפות תכנות באופן עצמאי, עדיין ישנו פער עצום בין למידת שפת קוד ולמידה של מקצוע שלם כגון אוטומציה.

  קורס אוטומציה אונליין

  קל להתפתות ללימודים מהבית- זה יותר נוח, נגיש והשעות הן לבחירתנו. במקרים רבים מדובר גם בלימודים זולים יותר. אך חשוב לזכור שלמרות שמקצועות התוכנה מתקיימים במישור הדיגיטלי, הם ללא ספק מקצועות מעשיים שחייבים לכלול זמני מעבדה- תרגולות, מטלות, מבחנים, מקרים ותגובות. לימודי אוטומציה במכללת ריל טיים הם לימודים שאורכם 320 שעות ומתוכן כ-120 שעות הן סטאז' מעשי בחטיבת הפיתוח של קבוצת ריל טיים. במהלך הסטאז' לוקחים הסטודנטים חלק פעיל בפרויקטים שונים ומצטרפים למהנדסים שמלווים אותם ומשייפים את יכולותיהם. במהלך הלימודים הסטודנטים זוכים לשיעורים פרטיים ולתוספי עזר אותם לא ניתן להשיג באף קורס אוטומציה אונליין בעולם. לקראת סיום הלימודים בטרם יקבלו את תעודתם, הסטודנטים גם עוברים הכנה למבחן ISTQB להסמכת אוטומציה בינלאומית.

  מסלולים נוספים

  קורס QA אוטומציה הוא יחידת המשך למסלול בודקי תוכנה QA. קורס QA הוא מן הקורסים הפופולריים ביותר והוא מתאים מאד לחסרי ניסיון בעולם התוכנה שרוצים לרכוש מקצוע בזמן קצר יחסית. מלבדם ישנם עוד מסלולים רבים כגון קורס סייבר ואבטחת מידע, קורס מערכות משובצות מחשב ועוד.