ראשי » קורס פייתון אונליין

  מלאו פרטים לקבלת ייעוץ

  אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לprivacy

  [honeypot Email id:email class:email]

  רבים שמעו על המושג PYTHON, אך מעטים מבינים את משמעות ההתמקצעות בשפת התכנות אשר מהווה חלק נכבד מהחיים של כולנו. פייתון היא שפה שפותחה בתחילת שנות התשעים, ומאז מהווה את אחד מהבסיסים עבור חברות בכל העולם, החל מ- NASA, דרך גוגל, יוטיוב וחברות סרטי האנימציה הגדולות ביותר. ישנם מוסדות רבות ללימוד פייתון אונליין, כולל קורס פייתון אותו מציעות פלטפורמות רבות. עם זאת, צריך לזכור שמדובר בעולם ותיק ומשוכלל שכדי להיות רלוונטי בו, צריך הרבה יותר מידע תיאורטי.

  קורס פייתון ריל טיים

  לעומת הנוחות והזמינות שבלמידת קורס פייתון אונליין מהבית, קורסי הפייתון המתבצעים במוסדות רציניים להכשרת כותבי קוד, מתבלטים יותר מכל ביכולתם ללמד באמצעות מומחים. מרצים אשר מגיעים מעמדות מפתח בשוק ההייטק ומקנים יחס חם ואישי לסטודנטים, מאפשרים להם לקצר תהליכים וללמוד מעבר לרמה התיאורטית את הרמה עצמה. קורס לימוד פייתון של מכללת ריל טיים מתחלקים לקורס למתחילים ולקורס מתקדמים, ומטרתם להכשיר כותבי קוד ברמה שיוכלו להשתלב מיד בעולם ההייטק. מלבד מסלולי הפייתון הפרטניים, ניתן ללמוד גם קורסי המשך, ואף ללמוד את הקורסים כחלק ממסלול QA להכשרת בודקי תוכנה ברמות הגבוהות בישראל.

  יחס אישי

  מכללת ריל טיים מספקת הכשרות על בסיס הצרכים והרצונות האינדיבידואליים של סטודנטים, והקורסים מעוצבים באופן פרטני על פי שאיפותיהם. מסלולי הלימוד היסודיים והעבודה עם מרצים איכותיים מסייעים להם בהכשרה מדויקת לכדי מקצועות ישימים ומלאי הגשמה עצמית.