מאמרים

מאמרים מאת Real Time Group

אנו ב Real Time College מאמינים בחדשנות טכנולוגית בעולמות הפיתוח שמביאה עמה ידע רב ומעדכנים את קוראינו ב REAL TIME!

שפת פייתון: אבן בסיס בתכנות של היום תוכן עניינים מה זה פייתון? קורס פייתון – הבסיס לקריירה בהייטק ללמוד פייתון – זה כדאי?QA במה אפשר לעבוד אחרי קורס פייתון? לימוד קורס מעשי: יתרונות לימוד פייתון חינם – זה כדאי? פייתון היא אחת השפות הפופולאריות בקרב מפתחי תוכנה ומשמשת לבניית אפליקציות אינטרנט ומובייל, ולמרות הרמה הגבוהה שלה, לא קשה ללמוד אותה. … Read More

QA ופיתוח אוטומציה – כל מה שחשוב לדעת על קריירה בתחום תוכן עניינים מה זה QA? מה לומדים בקורס בדיקות תוכנה קריירה בבדיקות תוכנה QA תפקיד ראשון ללא ניסיון – אפשרי? מה לומדים בקורס QA? ללמוד במכללת Real Time College כל התוכנות שבהן אנחנו משתמשים ביום יום, למשל עבור ניהול חשבון הבנק והיישומים השונים שבו, הטלפון הנייד ואפליקציות המותקנות בו, … Read More

  קורס תכנות פייטון פייטון היא שפת תכנות מהוותיקות והנפוצות בעולם מאז נוצרה בתחילת שנות ה-90 על ידי המתכנת גואידו ואן רוסום.

  קורס פייתון מתחילים קיימות בעולם שפות תכנות רבות ולכל אחת תכונות משלה ושימושים משלה.

  קורס פייתון באינטרנט בימינו ישנן לא מעט פלטפורמות ללמידת שפות קוד, לבטח כשמדובר בשפה כגון פייתון, המהווה את אחד מעמודי התווך של עולם התוכנה.

  קורס למידה מאשין לרנינג מאשין לרנינג הוא תחום שקיים כבר כמה עשרות שנים, אך בשנים האחרונות עולם הטכנולוגיה שם את פעמיו בתחום זה.

  קורס לימודי devops קורס לימודי devops הוא קורס שיותר ויותר אנשי הייטק חפצים בו.

  קורס דבאופס חוות דעת ישנם לא מעט מרכיבים בזכותם בוררים בין מוסדות להכשרה בטרם נרשמים ללימודים.

  קורס דבאופס online אחד הדברים היפים בעולם ההייטק הוא שיש תמיד לאן להתפתח.

  קורס ג'אווה את קורס ג'אווה בעברית במכללת ריל טיים מסיימים הסטודנטים תוך 90 שעות אקדמיות, ובסיומן, הם מסוגלים לכתוב קוד בעצמם ולפתח תוכנות.

  קורס בודק תוכנה מחיר קורס בודק תוכנה QA מחיר יכול לנוע בין טווחים שונים, בהתאם לסילבוסים אותם מציעים מוסדות הלימוד בארץ.

  קורס בודק תוכנה QA קורס בודק תוכנה QA במכללת ריל טיים הוא קורס המכשיר אנשים למקצוע בודקי תוכנות.

    תקנוןאני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף ל
    כל הזכויות שמורות לחברת RealTimeGroup 2017
    [/cs_content]

    שליחת טופס למשרדים

    [contact-form-7 id="8031" title="help form"]