מאמרים

 

מאמרים מאת Real Time Group

אנו בReal Time College מאמינים בחדשנות טכנולוגית בעולמות הפיתוח שמביאה עמה ידע רב ומעדכנים את קוראינו בREAL TIME!

קורס-חינם-אונליין

קורסים חינמיים אונליין

כנסו, כנסו… Real Time Group גאה להציג מגוון של קורסים אונליין בחינם! לקחנו מספר נושאים שמטרידים את הסטודנטים שלנו ופתחנו אותם לקהל הרחב. YOU HAVE REACH YOUR DESTINATION!!!

להמשך קריאה

מה זה DPDK

מה זה DPDK ואיך זה עובד?

אם אתם עובדים בעולם הNetworking אז בטח כבר שמעתם את המושג DPDK. המומחה מספר אחת שלנו (מר בני כהן) מספר לנו על הנושא החם של תחום ה-Networking – טכנולוגיה (Data Plane Development Kit (DPDK.

להמשך קריאה

מה זה בדיקות תוכנה

מה זה בדיקות תוכנה ולמה צריך את זה?

בדיקות תוכנה הן תהליך שנעשה בצורות שונות על תוכנה או פיתוח חדש לפני יציאתו לשוק. תהליך זה נועד כדי לבדוק את איכות התוכנה והאם היא עומדת בדרישות אשר הגדירו בעבורה . מאמר נוסף מהמומחים שלנו מחכה לכם כאן!

להמשך קריאה

מתודולוגיות של בדיקות תוכנה

מתודולוגיות נפוצות של בדיקות תוכנה

מאמר נוסף מהמומחים של Real Time Group – מתודולוגיות נפוצות של בדיקות תוכנה. מתודולוגיות הבדיקה הן בעצם טקטיקות נפוצות לבדיקה שנמצאות במנעד שבין בדיקות יחידה לבדיקות מערכת וכדומה. הנה כמה דוגמאות והסברים.

להמשך קריאה

תרגילים-ופתרונות-בשפת-C++

מעבר מבדיקות תוכנה ידניות ל פיתוח אוטומציה

ניתן לראות בבירור שלשם העולם הולך ולשם הדברים מתפתחים כך שאם אתה רוצה לראות את עצמך מתפתח בעולם ההייטק והבדיקות אתה צריך (ולא רק רוצה) לדעת אוטומציה. איך עושים את זה? הכנו לך 4 טיפים שיעזרו לך להחליק את המעבר מבדיקות ידניות ל פיתוח אוטומציה.

להמשך קריאה

תרגילים-ופתרונות-בשפת-C++

תרגילים ופתרונות בשפת C++ בנושא OOP

הכנו בשבילכם מקבץ של תרגילים ופתרונות בשפת C++ בנושא OOP – object oriented programming. שפת C++ מורכבת מנושאים שונים אוחד החשובים שבהם הוא OOP. שואלים על נושא זה המון בראיונות עבודה אז זה הזמן שלכם להתכונן לשאלות מהסוג הזה.

להמשך קריאה

שפת-C

העולם עדיין מופעל על ידי שפת C

אולי לא תסכימו איתנו אבל אנחנו מאמינים ש: שפת C מנענעת את העולם! למה אנחנו חושבים ככה? כי רוב התוכנות הנפוצות היום כתובות בשפת C. רוצים הוכחות והסברים? כנסו למאמר!!!

להמשך קריאה

שפות תכנות 2018

קורס תכנות ושפות התכנות שהכי כדאי ללמוד ב2018

כל המתעסקים בעולמות התכנות רוצים להישאר מעודכנים בשפות תכנות – חדשות או ותיקות המתחדשות מאחר והם הגורמים המרכזיים לחדשנות עסקית וטכנולוגית. גיבשנו עבור גולשנו רשימה של שפות תכנות שחשוב להכיר בשנה זו והלאה.

להמשך קריאה

טעויות נפוצות בשפת C

ראיון עם קובי יונסי על עולם הבדיקות

האם תהיתם אי פעם איך האנשים המעניינים ביותר בתחומים השונים של ההייטק התחילו את דרכם? ערכנו סדרה של ראיונות עם כמה אנשים משפיעים מתחומי הייטק שונים, הראשון הוא קובי יונסי מתחום בדיקות תוכנה. תכינו כוס קפה וכנסו.

להמשך קריאה

טעויות נפוצות בשפת C

שגיאות נפוצות בשפת C עם פתרונות

אם אתם מתכנתים בשפת C או עשיתם את זה בעבר אז אתם ודאי מכירים כמה טעויות בכתיבת השפה שחוזרות על עצמן. צוות RTG אסף את הטעויות הנפוצות ביותר וריכז אותם בשבילכם עם צילומי מסך וכמובן, פתרונות.

להמשך קריאה

פרויקט בדיקות

כיצד לגשת לפרויקט בדיקות הבא שלך בצורה מקצועית?

צוות הבודקים המומחים שלנו ישבו וכתבו עבורכם מספר נקודות שתוכלו לעבור עליהן ולבצע בקלות לפני תחילת פרויקט הבדיקות הבא שלכם. קחו לעצמכם כמה דקות לקרוא את המאמר המעולה הזה וליצור לעצמכם איזשהו צ’ק ליסט כדי לעבוד בצורה נכונה ומקצועית.

להמשך קריאה

ניהול סיכונים

ניהול סיכונים בבדיקות תוכנה

איך מנהלים סיכונים כשמתחילים לתכנן תהליך בדיקות תוכנה? איך מחליטים מה חשוב יותר ומה חשוב פחות? מאיפה מתחילים לבדוק? הפרמטרים שקובעים את תהליך בדיקה התוכנה שלנו צריכים לנבוע משיקולים הגיוניים שיקחו בחשבון את המקומות המועדים לפורענות ואת הכסף והזמן שיש או אין לנו.

להמשך קריאה

היכרות עם שפת C

שפת C למתחילים – הכירות עם שפת C

שפת C היא שפת תכנות בסיסית Low Level. קיימות היום מגוון סיבות טובות להכיר את שפת C. לכן צוות המומחים של Real Time Group החליט לכתוב סדרת מאמרים: שפת C למתחילים, המאמר הראשון בסדרה הוא היכרות עם שפת C, כי רצוי להתחיל מהבסיס! תהנו!!!

להמשך קריאה

למה ללמוד פייתון

למה כדאי ללמוד ולפתח בשפת Python?

פייתון היא אחת השפות הפופולריות ביותר כיום בקרב מתכנתים רבים, תהינו מה הופך אותה לכל כך פופולרית ופנינו למרצה המומחה שלנו לקבל הסבר, יצא מאמר.
6 סיבות לכך ששפת Python כלכך פופולרית ולמה כדאי לך ללמוד אותה.

להמשך קריאה

הרצאת אורח קובי יונסי

הרצאת אורח בנושא מתודולוגיות QA – קובי יונסי

ב27.4 אירחנו את קובי יונסי להרצאה מרתקת בנושא מתודולוגיות QA שדיברה על בדיקות תוכנה בעידן IOT, מגמות בעולם הQA ועוד!!! אז אם פספסתם אתם מוזמנים לצפות במצגת שהעביר קובי יונסי בהרצאה ולא לשכוח להירשם לפעם הבאה!

להמשך קריאה

hands-on-workshop

RT Embedded Hands-On Workshop

בוא לשיעור ראשון בקורס C הפותח את מסלול Real Time Embedded בחינם!!!
בשיעור תשמע הרצאה מאת מר בני כהן M.Sc, בעלים ומנכ”ל החברה בנושא חידושים בתחום RT ובמיוחד על הפיתוח שלנו לחברת Electra של המזגן החכם.
יום ראשון | 27.5 | 18:00

להמשך קריאה

מדריך לFull Stack 2018

איך להפוך למפתח Full Stack ב2018 – המדריך המלא!

פיתוח Full Stack הוא אחד התחומים החמים היום בתעשיית ההייטק, לכן לא מפליא לגלות שיש עשרות תוכניות הכשרה למי שרוצים להיות מפתחי WEB. אז כדי למנוע בלבולים הכנו עבורכם מדריך מלא המפרט את כל מה שצריך לדעת כדי להיות מפתחי Full Stack ב2018.

להמשך קריאה

סקירת סילבוס ISTQB

סקירת סילבוס מבחן הסמכת ISTQB לבודקי תוכנה

אנחנו מאמינים כי אם תכירו היטב את מבנה הסילבוס למבחן ההסמכה ISTQB לבדיקות תוכנה יהיה לכם קל יותר להתכונן למבחן. לכן צוות Real Time College ישב, למד ומסקר עבורכם את מבנה ותכני הסילבוס.

להמשך קריאה

מבחנים לדוגמה ISTQB

מבחנים לדוגמה – מבחן הסמכת ISTQB

הסמכת ISTQB מתייחסת לאחד התחומים החשובים ביותר היום בתעשיית הייטק- תחום בדיקות התוכנה ואבטחתן. קרא במאמר זה על מה הוא המבחן וקבל כמה מבחנים לדוגמה כדי שתוכל להתכונן אליו בצורה הטובה ביותר!

להמשך קריאה

איך לעבור את מבחן ISTQB

10 טיפים – איך לעבור את מבחן הסמכת ISTQB בניסיון הראשון

10 טיפים שיעזרו לכם לעבור את המבחן להסמכת בודקי תוכנה בניסיון הראשון! ללמוד את הסילבוס, לתרגל, להיבחן ובאיזה נושאים כדאי להתמקד במיוחד?
לגזור ולשמור Or so to speak….

להמשך קריאה

תרגילים ופתרונות להסמכת ISTQB – בנושא מתודולוגיות בדיקה, מושגי יסוד, עצמאות הבודקים

שאלות ותשובות לדוגמה ממבחן ההסמכה לבודקי תוכנה ISTQB, התשובות בסוף, שיהיה בהצלחה!

להמשך קריאה

תרגילים ופתרונות להסמכת ISTQB – בנושא רמת בדיקה וסוגי בדיקות

שאלות ותשובות לדוגמה ממבחן ההסמכה לבודקי תוכנה ISTQB, נושא מספר 2. התשובות בסוף, שיהיה בהצלחה!

להמשך קריאה

תרגילים ופתרונות להסמכת ISTQB – בנושא תכנון והרצת בדיקות

שאלות ותשובות לדוגמה ממבחן ההסמכה לבודקי תוכנה ISTQB, נושא מספר 2. תכנון והרצת בדיקות ( Test Planning, Implementation & Execution) התשובות בסוף, שיהיה בהצלחה!

להמשך קריאה

מה זה סייבר

מה זה סייבר ואבטחת מידע?

ארגונים רבים עומדים בפני איומים רבים על מערכות המידע והנתונים שלהם. הבנת כל האלמנטים הבסיסיים לאבטחת מידע וסייבר היא הצעד הראשון לטיפול באיומים אלה. קרא על כך עוד המאמר!

להמשך קריאה

מה זה full stack developer

איך עובדת מערכת Real Time Embedded

מערכת Embedded היא השילוב שבין חומרה ותוכנה. מערכת Real Time הן מערכות שזמן התגובה שלהן הוא מיידי ותחום בטווח זמן מסוים. קרא איך זה עובד במאמר המקיף שכתבנו בשבילך!

להמשך קריאה

מה זה full stack developer

מה זה Full Stack Developer?

תפקיד מפתח Full Stack היא אחת העבודות הפופולריות ביותר בין המפתחים בשנים האחרונות. Full Stack Developer מסוגל לעבוד גם על הFront-end וגם על ה-Back-end של הפיתוח. קרא עוד על תפקידו של מפתח האתרים ועל השכבות של Full Stack!

להמשך קריאה

5_טעויות_של_מתכנתים_מתחילים

הבעיות הנפוצות ביותר שמתכנתים מתחילים נתקלים בהן – ואין לפתור אותן

כשמתכנת מתחיל נתקל בבעיות לא מפליא שהמחשבות שעוברות לו בראש באותו רגע הן איך מישהו הצליח אי פעם לכתוב תוכנה???
העובדה היא שכנראה גם מי שכיום הוא מתכנת מצליח חשב את אותו הדבר כשהיה בתחילת דרכו.
ננסה למפות את הבעיות העיקריות בתהליך ולפתור אותם.

להמשך קריאה

פייטון_למתחילים

פייטון למתחילים – שיעורי היכרות און ליין חינם!

שמנו לב שהמון מתכנתים מתחילים מחפשים מידע על פייטון, כאלה שמכירים קצת וכאלה שלא מכירים כלל. ולכן החלטנו לכתוב לכם מאמר פייטון למתחילים ולתת לכם את הכלים הבסיסיים ללימוד פייתון, אחרי הכל, צריך להתחיל מאיפשהו.

להמשך קריאה

שפת C תרגילים ופתרונות

ביקשתם מספר דוגמאות לתרגילים ופתרונות בשפת C וקיבלתם! תרגילים בנושאים: לולאות, מערכים, מחרוזות, Bitwise ומצביעים גנריים. שפת C היא מהוותיקות שבין שפות התכנות. היא מהווה בסיס לשפות מתקדמות יותר כמו C++, C#, Java ועוד.

להמשך קריאה

המלכה אוטומציה!

מדוע האוטומציה היא השליטה החדשה? אוטומציה היא חלק חיוני מבין ערכת הכלים של מפתח. כשאנחנו אומרים את זה אנחנו צריכים להבין:
מה זה אוטומציה? איך זה יכול לעזור לעסק שלך? ולמה המפתחים שלך חייבים ללמוד להשתמש בה? כל זאת ועוד במאמר…

להמשך קריאה

הערכת עובדים ודיוני שכר – חלק א’

ינואר הוא חודש מותח במיוחד להייטקיסט המצוי: האם השנה יקבל העלאה בשכר? איך בכלל קובעים מי כן ומי לא? אולי עליו ליזום ולבקש? ואם כן, כמה העלאה יקבל?
סודות תעשיית ההיי-טק נחשפים: על הערכת עובדים ודיוני השכר. איך להתכונן, כמה ומתי לבקש.

להמשך קריאה

הערכת עובדים ודיוני שכר – חלק ב’

חלק ב’ במאמר מאת מחלקת ה-HR שלנו – ינואר הוא חודש מותח במיוחד להייטקיסט המצוי: האם השנה יקבל העלאה בשכר? איך בכלל קובעים מי כן ומי לא? אולי עליו ליזום ולבקש? ואם כן, כמה העלאה יקבל? סודות תעשיית ההיי-טק נחשפים!

להמשך קריאה

10 חוקים לשיפור מיומנות של בודקי תוכנה

אספנו 10 חוקים שיעזרו לך לשפר את מיומנויות בדיקת התוכנה שלך. קח לך רגע לקרוא את כללי המפתח החשובים הללו כדי להפוך מבודק תוכנה טוב לבודק תוכנה מעולה!

להמשך קריאה

בדיקות תוכנה בתעשיית ההייטק

תחום בדיקות התוכנה מתייחס למגוון רחב ביותר של משרות שהמשותף לכולן הוא שהן תחת תחום בקרת האיכות-QA. במאמר זה ננסה להסביר כיצד תחום זה בא לידי ביטוי בתעשיית ההייטק וכיצד זה מתבטא בהשמה.

להמשך קריאה

בדיקות אוטומציה: מגמות לשנים הקרובות

הצמיחה המסחררת של תחום האוטומציה הופכת את הבדיקות האוטומטיות לדרך המועדפת להאצת תהליך שחרור התוכנה לשוק, בדיקת מהירה של שינויים וזירוז פריסה. מה כדאי לדעת על ההשפעות על תחום זה בשוק העבודה, שירותים חדשים וחשיבה יצירתית? במאמר זה ננסה להבין מה הן המגמות לשנים הבאות בתחום האוטומציה.

להמשך קריאה

פיתוח עם או בלי מערכת הפעלה Embedded Systems

בשנים הראשונות של פיתוח מערכות Embedded, האפליקציות היו מותאמות אישית אל הלוח והמעבד. כיצד הן עובדות כיום? שפות תכנות במערכת ופיתוח תחת המערכת. את כל אלו אנו מנסים להביא לכם במאמר זה.

להמשך קריאה

nמה זה Embedded

מה זה Embedded?

מערכת Embedded מוגדרת כמע’ הכוללת יחידת עיבוד ונועדה לתת שירות מוגדר כלשהו בהתאם לספסיפיקציות של אותו מוצר.פיתוח Embedded Systems נדרש בכדי ליצור את השילוב האופטימלי בין החומרה לתוכנה עבור מפרטי מוצר שונים.

להמשך קריאה

מה זה Real Time Embedded

מה הן מערכות Embedded ומה היא מערכת Real Time? קיימת טעות נפוצה שכל מערכת Real Time הינה בהכרח מערכת Embedded אך לא כך הדבר, קיימות מערכות Real Time מבוססות P.C. וכן מערכות הממומשות בחומרה ועוד.

להמשך קריאה

Linux as an Embedded System

כידוע Linux הינה מערכת הפעלה רבת פלטפורמות אשר פותחה בשנת 1991 ע”י לינוס טורבלד ומתבססת על מערכת ההפעלה Unix.
Embedded Linux היא השימוש של מערכת הפעלה Linux על פלטפורמות Embedded השונות.

להמשך קריאה

התפתחות ה Linux Embedded וחשיבותה בתעשיית ההייטק

לינוקס הינה מערכת הפעלה חופשית המשמשת כפלטפורמה למגוון רחב של מערכות מיחשוב שונות, תומכת בהתקני חומרה ו I\O רבים ומאפשרת בהם שימוש יעיל, יציב, גמיש ומאובטח.כיום Linux כבר נמצאת כמעט בכל מקןם: שרתים, מערכות פיסי, מערכות משובצות מחשב (Embedded Linux) ועוד.

להמשך קריאה

מהי שפת C++ ומה הם השימושים שלה

שפת ++C הינה שפה שימושית ונפוצה ביותר כיום בשוק התכנות. ++C מבוססת על שפת C ומשלבת לתוכה את היכולת לתכנות מונחה עצמים, תכנות פונקציונלי ותכנות אימפרטיבי.שפת ++C משמשת במגוון רחב של תחומי תכנות עליהם נפרט במאמר.

להמשך קריאה

פייטון למתחילים – שפת Python על רגל אחת

פייטון למתחילים – מאמר זה מנסה לתת הסבר על רגל אחת של מהי שפת פייטון? שפת תכנות High Level שכדאי לכל מי שרוצה להיכנס לעולם הייטק להכיר. שפת פייטון נקראת בקלות, ופחות מסובכת ללמידה.

להמשך קריאה

real time college

לימוד שפת C לצורך פיתוח – האם רלוונטי גם כיום?

לעיתים קרובות מהנדסים / מפתחים שואלים אותי – “בשביל מה לי ללמוד שפת C כיום בעידן של C++ וJava ?” לאילו מטרות משתמשים בשפת C היום והאם כדאי ללמוד את זה?

להמשך קריאה

real time college

כוחה של Java EE

מהי כוחה של Java בעולם הפיתוח המודרני? ננסה לענות על שאלה זו על ידי מענה על כמה שאלות- היכן מפתחים בג’אווה? מדוע Java הפכמה להיות הברירה הטבעית של מפתחים רבים? ויתרונותיה בעולם המובייל ועולם הדסקטופ. תהנו!

להמשך קריאה

real time college

בדיקת אתר אינטרנט

בדיקת אתר אינטרנט היא נושא חשוב מאוד. לעיתים, הצלחה או כישלון של האתר תלויה בבדיקה זו. בדיקות מסוג זה, אף שייעשו לאחר שהאתר כבר נמצא ברשת, מועילות מאד ועשויות לחשוף תקלות רבות.

להמשך קריאה

אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לתקנון

25% הנחה לנרשמים עד 25.11

לכבוד Black Friday החלטנו לפנק אתכם ולתת לכם 25% הנחה על מגוון הקורסים שלנו ממחיר המחירון שלהם.
אבל מהרו להרשם כי ב-25.11 זה נגמר!

אני מאשר קבלת מבצעים ועדכונים מחברת RT-GROUP בכפוף לתקנון