השאירו פרטים ואנו נחזור בהקדם!

הקדמה

בעוד קורס בדיקת תוכנה אונליין מגיעים לעלויות שאלפי שקלים בודדים, לימודי QA פרונטליים יכולים לעלות כמעט כפול ולהשתוות לשנה אקדמית מלאה.

במוסדות לימוד מקצועיים לפער המשמעותי יש תמורה של כיתות נעימות, שעות מעבדה וסטאז' לתרגול, ומרצים נחשבים שמתעכבים על הפערים של תלמידיהם עד שיצליחו לגשר עליהם. ועל כן, תלמידים רבים בוחרים בלימודים פרונטליים, ובצדק.

במקצועות כגון בדיקת תוכנה אשר חייבים הסטודנטים לבנות בסיס תאורטי איתן, ולשכלל את יכולותיהם עם שעות ניסיון ותרגול רבות. אך אלו לא הסיבות היחידות לבחור בלימודים פרונטליים, וישנו יתרון נוסף אותו צריך לקחת בחשבון- החיים הסטודנטיאליים.

סביבת לימוד חברתית ושיתופי פעולה

אווירה סטודנטיאלית היא דבר חשוב מאד, היא מעודדת מצוינות, מסייעת במוטיבציה והופכת את סביבת הלימודים לסביבה נעימה יותר. כאשר ישנו קמפוס מתפקד ולו הוואי סטודנטיאלי חברתי, הסטודנטים נהנים להגיע למכללה לא רק משום שהם צוברים בה ידע, אלא גם משהו שהלימודים הופכים לאירוע חברתי. ומלבד כמובן, ההנאה שבמפגשים חברתיים, ישנו גם האלמנט המקצועי והוא העובדה שמדובר במערכות יחסים חדשות הנרקמות בין אנשים עם תחומי עניין ומכנים משותפים. מתוך מוסדות לימוד מקצועיים נוצרות שותפויות רבות שהופכות בעתיד ליזמויות. סטודנטים פוגשים זה את זה, מזהים נקודות חוזקה וחולשה שמשלימות אחת את השנייה, ומפתחים יחד רעיונות יצירתיים ליזמויות טכנולוגיות.

לימודי QA אונליין

אז בעוד ללימודי בדיקת תוכנה אונליין ישנן יתרונות רבים, מעטים האלמנטים המשתווים לסביבת לימוד מקצועית חברתית.

מכללת RTG הינה מכללה למקצועות התכנות וביניהן קורס QA אונליין ישראל (ואוטומציה הממשיכים אותם), לימודי פיתוח ותכנות FULL STACK, לימודי סייבר ואבטחת מידע ועוד. במהלך הלימודים במכללה, סטודנטים רבים מתחברים על ספסל הלימודים ומפתחים שיתופי פעולה שבעתיד מבשילים לכדי יזמויות הייטק מצליחות.

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

© כל הזכויות שמורות Real Time Group