מלאו פרטים לקבלת יעוץ

הקדמה

ניתן למצוא היום המון פלטפורמות לימוד לינוקס באינטרנט שיהיו נוחות ונגישות לעבודה מהבית.

את הידע התאורטי כולו ניתן להעביר באמצעות סרטונים וקורסים קצרים וממוקדים, שמסכמים את כל האינפורמציה ומנגישים אותה. למידה מהבית היא גם ברוב המקרים זולה יותר מלמידה פרונטלית, אבל כמובן, יש לזה מחיר. על אף הנגישות והנוחות שבלמידה "בתנאים הביתיים שלי", למידה פרונטלית מאפשרת לסטודנטים לקבל יחס אינדיווידואלי לפיתון בעיות ופערים בידע אותם צברו. היכולת לתקשר עם מרצה באופן פעיל ובזמן אמת, מאפשרת לסטודנטים רבים להתקדם בקצב מהיר יותר. ובנוסף, כשמדובר במקצועות התכנות השונים- בין אם מדובר במערכות כמו לינוקס או שפות תכנות כמו פייתון וג'אווה, יש ערך עצום ל"זמן מעבדה"- תרגול בשטח, מטלות ולמידה תוך ניסוי ותהייה.

לימוד לינוקס באינטרנט

לימוד לינוקס באינטרנט ופרונטלי

למידה פרונטלית מאפשרת לתלמידים לבסס לעצמם ידע תאורטי, אך גם ליצור תיק עבודות באמצעות תרגילים שונים אותם הם עושים. תיקי עבודות הם חשובים מאד כשעוברים משלב הלמידה, לשלב הכניסה לקריירה. יותר מכל ראיון עבודה או קורות חיים, תיקי העבודות הם אלה שבעיקר משמעותיים לקבלה למשרות בתחום התכנות. במכללת ריל טיים, חלק מהותי ממערכות הפעלה לינוקס קורס אונליין הוא סטאז' מעשי שמתרחש על פני מאה שעות ויותר (תלוי מסלול), ומביא את הסטודנטים לרמת מקצועיות ובשלות שמתאימה לשוק העבודה. בנוסף, המרצים של המכללה הם אנשים בכירים בעלי ניסיון רב בתעשיית ההייטק והם מסייעים לסטודנטים בטיפים והמלצות להמשך חייהם המקצועיים.

מכללת ריל טיים

אנשי לינוקס מבוקשים היום מאד בתעשייה הטכנולוגית, אך גם משנה לשנה ההיצע הולך וגובר, ונפתחים עוד ועוד קורסים על ידי מכללות ומוסדות לימוד שונים. היתרון של בוגרי המכללה על פני בוגרי מוסדות אחרים הוא ביכולתם להתחיל את חייהם המקצועיים עם שעות ניסיון רבות אותם ליוו מתכנתים ומהנדסים מומחים.