מלאו פרטים לקבלת יעוץ

קורס בודק תוכנה QA

מחיר יכול לנוע בין טווחים שונים, בהתאם לסילבוסים אותם מציעים מוסדות הלימוד בארץ. משום שמדובר באחד ממקצועות ההייטק המבוקשים ביותר בארץ ובעולם, ההיצע ההכשרתי הוא רב, וניתן למצוא את מסלולים אלו במכללות ובתי ספר פרטיים רבים. קורס בודק תוכנה יכול לנוע בין אלפי לעשרות אלפי שקלים, ובין חצי שנה לשנה של הכשרה. כאשר ניגשים להירשם לקורס בדיקת תוכנה אונליין, חשוב לשים לב שהסילבוסים תואמים את הנושאים החמים ביותר בעולם התוכנה, ושהקורס מוכוון בסופו של דבר לתעסוקה.

קורס בודק תוכנה מחיר

קורס בודק תוכנה מחיר

מקומות רבים דואגים לנפח את הסילבוסים ולגבות מחירים גבוהים במיוחד, ולאמיתו של דבר פוגעים בסטודנטים פעמיים- פעם אחת עם תשלום גבוה על ידע אותו הם לא צריכים, ופעם שנייה בבזבוז זמן רב על הכשרה במקום להתחיל את הקריירה. קורס ה- QA של מכללת ריל טיים הוא קורס אותו ניתן לעשות במתכונת מרוכזת של שישה חודשים במהלכם הסטודנטים מגיעים למכללה חמישה ימים בשבוע. מאידך, לסטודנטים שעובדים במקביל ללימודיהם, ישנה האפשרות להגיע ללימודי ערב הנפרסים של פני שנים עשר חודשים של שניים-שלושה מפגשים שבועיים. בסה"כ הסטודנטים מרוויחים 620 שעות של ידע תאורטי מעמיק ותרגולות מעשיות רבות בשפות תכנות, מערכות הפעלה וכלים טכנולוגיים ייחודיים. מסלול ה- QA המלא כולל בתוכו גם לימודי אוטומציה מתקדמים, במהלכם הסטודנטים לומדים כיצד לכתוב סקריפטים בעצמם, באמצעותם יבדקו תוכנות.

חטיבת ההשמה

עם סיום הלימודים הסטודנטים עוברים דרך סדנת הכנה לראיונות עבודה ומקבלים הכוונה מלאה כיצד להתחיל את הקריירה. עם תום הסדנה, הם נכנסים לשרשרת ראיונות עבודה אותם מארגנת חטיבת ההשמה של קבוצת ריל טיים, הלוא היא חברה למיקור חוץ של אנשי תוכנה והייטק. הסילבוס כולו נבנה במקביל ובהתאם לדרישות המשרות.